• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,34
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-1,07
Assortie 2012 Aksesuar Modelleri

Assortie 2012 Aksesuar Modelleri

Goldaş, tertemiz bir mağaza konsepti olan Assortie markası ile harcayıcının karşısında yerini alıyor,  Assortie;  tertemiz tasarımları, yeni ürün yelpazesi ve kendine özgü bir yeni trend çizgisi ile alıcılarının tüm temennilerine cevap veriyor. Assortie ürünleri arasında; kolyeler,  yüzükler, bileklikler, küpeler, çantalar, şapkalar, kalemler, fotoğraf çerçeveleri, cüzdanlar,  şallara kadar suratlarca çeşit takı ve aksesuarlar bulunuyor. Assortie, hemen […]

Goldaş, tertemiz bir mağaza konsepti olan Assortie markası ile harcayıcının karşısında yerini alıyor,  Assortie;  tertemiz tasarımları, yeni ürün yelpazesi ve kendine özgü bir yeni trend çizgisi ile alıcılarının tüm temennilerine cevap veriyor.

Assortie ürünleri arasında; kolyeler,  yüzükler, bileklikler, küpeler, çantalar, şapkalar, kalemler, fotoğraf çerçeveleri, cüzdanlar,  şallara kadar suratlarca çeşit takı ve aksesuarlar bulunuyor.

Assortie, hemen hemen tüm ürünlerinde kullanılan natürel taşlar ile dikkat topluyor. Takı ve aksesuar modasındaki en son akımları Assortie koleksiyonları na erişmek için tek adres olan Assortie mağazalarına uğramanızı öneriyoruz. Kadınay.Net Bayana Dair Her Şey!..

Assortie 2012 Aksesuar Modelleri
Assortie 2012 Aksesuar Modelleri
Assortie 2012 Aksesuar Modelleri

Yafta Assortie 2012 Çanta Modelleri Assortie Aksesuar Modelleri Assortie Şal Modelleri Assortie Gözlük Modelleri Assortie 2012 Accesuar Assortie Alyans Yüzük Modelleri Assortie Kemer Modelleri Assortie Kolye Modelleri Assortie

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır