• DOLAR
  %-0,02
 • EURO
  %-0,06
 • ALTIN
  %0,02
 • BIST
  %1,17
Daha Hoş Olmak İçin Teklifler

Daha Hoş Olmak İçin Teklifler

Bu ay sınamanız gereken teklifler ve son hoşluk trendleri… Omuzlara Düşen Dalgalar Omuzlardan göğüslere doğru uzanan dalgalı saçlar itiraf etmeliyiz ki çok seksi görünüyor. Dalgalı saçları tek omuzun üzerinde duracak şekilde sarih vazgeçmek hem de çok rahat. Bu dalgalı saçlara sahip olmanın yolu ise birkaç kolay tekniğe bağlı. Hakimiyet altında yakalamak için kabaran saçları siyah […]

Bu ay sınamanız gereken teklifler ve son hoşluk trendleri…
Omuzlara Düşen Dalgalar Omuzlardan göğüslere doğru uzanan dalgalı saçlar itiraf etmeliyiz ki çok seksi görünüyor. Dalgalı saçları tek omuzun üzerinde duracak şekilde sarih vazgeçmek hem de çok rahat. Bu dalgalı saçlara sahip olmanın yolu ise birkaç kolay tekniğe bağlı. Hakimiyet altında yakalamak için kabaran saçları siyah tel tokalarla yakalatın. Tokaları görünmeyecek şekilde ensenizin üzerine “X” biçiminde takın. Başka bir teklif: Omuzlarınızı her zaman dik tutun.

En Ateşli Buharlı Gözler Yeni siyah daha da siyah… En azından göz makyajında gidişat bu. Şimdi yeni eyeliner’ların içinde ışığı nerdeyse hiç yansıtmayan içerikler bulunuyor. Böylece de gözleriniz fantastik derecede ‘kara’ görünüyor. Hatta siyahtan da siyah!
Karşı konulmaz Dudaklar İçin Fantastik Teklif Jöle! Evet, bakkallarda marketlerde ve şimdi de makyaj çantanızın içinde. Makyaj uzmanları bunun rengini asla kaybetmeyen dudakların en büyük gizemi olduğunu söylüyorlar. Jölenin içindeki pigmentler çıkmayan inatçı bir kir gibi dudaklarınızda kalacak. Islak bir fırçayı kiraz veya çilek jölesi tozuna daldırıp dudaklarınıza sürün. Daha sonra dudaklarınıza kırmızı dudak boyası sürün ve üzerine parlatıcı uygulayın…
Çalı Gibi Kaşları Budama Zamanı Natürel kaş modası var ama uzun ve kıvrık kaşlar yalnızca Scorsese’ye yakışır, haberiniz olsun. Kaşlarınızı düzenlemek için onları evvel yukarıya doğru tarayın. Uzun olan ve gözünüze batan kaşları kaş makası ile kibarca kesin. Daha sonra kaşlarınızı alta doğru tarayıp kaş kavsinizden alt sarkanları tekerrür kesin. Bu kaşları azıcık da seyreltecektir. Yalnız lütfen keserken sakin olun, kaşlarınızı bozmayın.

Yafta Hoşluk Gizemleri saç biçimleri buharlı gözlere sahip olmak için çekici dudaklar için teklifler kaş kesme kaşa nasıl biçim verilir? kaş kesmek için ne yapmalıyım? saça nasıl biçim vermeliyim?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır