• DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,37
 • BIST
  %-1,07
İz Vazgeçmeden Gögüs Geliştirme Operasyonu

İz Vazgeçmeden Gögüs Geliştirme Operasyonu

Uzmanlar, sarkık ve minik göğüs meseleyi yaşayan kadınlara uygulanan ve maliyeti 4 bin lirayı bulan estetik göğüs işlemlerinde patlama yaşandığını belirtiyor. Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ebru Durmuş, kendilerine her kesimden ve işten kadınların müracaat ettiğini, koltuk altından, iz vazgeçmeyecek biçimde göğüs geliştirme operasyonunu yaptıklarını söyledi. Kadınların göğüslerinin sarkık ve minik olması, istedikleri iç […]

Uzmanlar, sarkık ve minik göğüs meseleyi yaşayan kadınlara uygulanan ve maliyeti 4 bin lirayı bulan estetik göğüs işlemlerinde patlama yaşandığını belirtiyor. Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ebru Durmuş, kendilerine her kesimden ve işten kadınların müracaat ettiğini, koltuk altından, iz vazgeçmeyecek biçimde göğüs geliştirme operasyonunu yaptıklarını söyledi.
Kadınların göğüslerinin sarkık ve minik olması, istedikleri iç çamaşırı, bikini ve bady gibi elbiseleri giyememenin yanında, zaman zaman eşler arasında ehemmiyetli meseleler yaşanmasına da neden oluyor. Bu meseleyi yaşayan kadınlar, kendini sevmiyor, eşini tatmin edemediğini düşünerek cinsel soğukluk dinliyor, psikolojik meseleler yaşıyor, bir hayliyi eşinin yanında üryan kalamıyor ve sosyal geçim bozuklukları da yaşanabiliyor. Olanağı olanlar, bu gidişattan kurtulmak için estetik, plastik cerrahi merkezlerine koşuyor. Son zamanlarda bu merkezlere olan alakanın çoğaldığı, hatta patlama yaşandığı belirtiliyor. Bu operasyonun maliyeti ise 4 lirayı buluyor.
Evvel karşı çıkıyor sonra teşekkür ediyorlar
Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ebru Durmuş, bu kasvetleri aşmak isteyen kadınlara başta eşlerinin karşı çıktığını söyledi. Dr. Durmuş, “Hoş bir göğüs yapısına sahip olmak isteyen kadınların bir kısmı bu mevzuda eşlerini ikna edip, onların iznini alarak yaptırıyor. Fakat içlerinde eşlerinin izni olmadan da gelip göğüslerini geliştiren kadınlar var. Zamanla her iki taraf da bu mevzuda mutlu oluyor. Hatta bu işe başından karşı çıkan erkekler daha sonra eşleri ile ile beraber gelip bizlere teşekkür dahi ediyorlar” diye konuştu.
Hayal ettiği göğüslere kavuşan kadınların kendine güveninin çoğaldığını ve bunu da eşine pozitif olarak yansıttığını belirten Dr. Ebru Durmuş, “Takmayla meme geliştirme operasyonu genel olarak iyi ve kalıcı bir netice veren, şahsın ve eşinin ruh sıhhatini düzenleyen, onları hayata daha bağlı bir hale getiren bir operasyondur.” dedi.
Dr. Durmuş, “Bize müracaat etenler arasında her iş grubundan kadın bulunuyor. Artık, ister başı kapalı, ister sarih olsun, tam kadınlar estetik ve hoş görünmek istiyor. Kadınlar artık göğüs geliştirmeye büyük alaka gösteriyor” diye konuştu.
Dr. Ebru Durmuş, yaptıkları koltuk altından iz vazgeçmeyen göğüs geliştirme operasyonunda meme takmalarının, meme biçiminde hazırlanan balona eş yapıda olduğunu belirten Dr. Durmuş, “Silikonun beden için sıhhate hiçbir hasarı yoktur. Koltuk altında tenin kotlanma çizgilerinin üzerinden 3- 4 santim kesilir.
Göğüs altına doğru bir tünel hazırlanır ve meme takmayı bu tünelin içinde genellikle göğüs adalesinin altına yerleştirilir, enfeksiyon tehlikeyi ciddi anlamda eksilir. Operasyon yarası koltuk altında olduğu için göğüs üzerinde operasyon izi olmaz. Süt kanallarına hasar vermez” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır