• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %0,72
 • BIST
  %3,14
Kobi Levi Deli Pabuç Tasarımları

Kobi Levi Deli Pabuç Tasarımları

Kobi Levi, İsrail ’li bir pabuç tasarımcısı. Lady Gaga Born this Way şarkısının klibinde Kobi Levi Double Boots kunduralarını giymesi kobi levinin tanınmasındaki en büyük etmen. Kobi Levi deli pabuç tasarımları Kadinay.Net değişik ile sizlerle.  2001′de Bezalel Yüksekokulu ’nden mezun olduktan sonra tasarımları dikkat toplamış ve  Tel-Aviv, Kudüs, Tokyo, Verona, St.Etienne ve Berlin gibi dünyanın pek çok şehrinde kunduraları […]

Kobi Levi, İsrail ’li bir pabuç tasarımcısı. Lady Gaga Born this Way şarkısının klibinde Kobi Levi Double Boots kunduralarını giymesi kobi levinin tanınmasındaki en büyük etmen. Kobi Levi deli pabuç tasarımları Kadinay.Net değişik ile sizlerle.

 2001′de Bezalel Yüksekokulu ’nden mezun olduktan sonra tasarımları dikkat toplamış ve  Tel-Aviv, Kudüs, Tokyo, Verona, St.Etienne ve Berlin gibi dünyanın pek çok şehrinde kunduraları sergilenmiş. Ancak popülaritesini Lady Gaga ’nın kendisini keşfetmesine borçlu. 

Levi sanatla modayı harmanlayan ender tasarımcılardan biri, kendisinin de dediği gibi planladığı pabuçlar sanki “giyilebilir heykeller”.

Kobi Levi Deli Pabuç Tasarımları..

Kobi Levi Çılgın Ayakkabı Tasarımları
Kobi Levi Çılgın Ayakkabı Tasarımları
Kobi Levi Çılgın Ayakkabı Tasarımları

Yafta Kobi Levi Deli Pabuç Tasarımları Kobi Levi Kobi Levi Pabuç Kobi Levi Pabuç Tasarımları Lady Gaga Lady Gaga Kunduraları 2014 pabuç modelleri Deli Pabuç Tasarımları Pabuç Tasarımları 2014 pabuç modası

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır