• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %0,17
 • ALTIN
  %1,00
 • BIST
  %3,14
2011 Peruk Modelleri

2011 Peruk Modelleri

Peruk: özellikle kadınlar için son yarıyıllarda ilk sıralarda yer almaktadır. Kozmetik sektörünün özellikle saçlarda vazgeçtiği zararlar, kadınları peruk takmayı yöneltirken; kendini her gün değişik varsaymak isteyen kadınlar da peruk takmak için sıraya girmişlerdir. Peruğun kadın yaşamındaki yeri tartışılmazken son yarıyıllarda erkeklerinde peruk takmaya ne kadar yatkın oldukları ortaya çıkmıştır. Her gün bir kutu jöleyi genç […]

Peruk: özellikle kadınlar için son yarıyıllarda ilk sıralarda yer almaktadır. Kozmetik sektörünün özellikle saçlarda vazgeçtiği zararlar, kadınları peruk takmayı yöneltirken; kendini her gün değişik varsaymak isteyen kadınlar da peruk takmak için sıraya girmişlerdir.
Peruğun kadın yaşamındaki yeri tartışılmazken son yarıyıllarda erkeklerinde peruk takmaya ne kadar yatkın oldukları ortaya çıkmıştır. Her gün bir kutu jöleyi genç yaşta saçlarına sürüp daha 25’ine gelmeden kel kalan erkekler dermanı ya saç ektirmede ya da son yarıyılda hakikat saçtan hiçbir farkı olmayan peruklarda bulmuşlardır. Türkiye’de peruk piyasası oldukça zayıf olsa da özellikle son 5 yıldır atılım yapan işletmeler geleceğin perukta olduğunu görerek bu alana yatırım yapmışlardır.
Hali hazırda onlarca peruk şirketi bulunsa da bunlardan çok azı profesyoneldir. Biz de çağa ayak yalana çalışan profesyoneller için hazırladığımız bu peruk modellerini sizlerin hizmetine sunmaktan onur dinlemekteyiz.
 

2011 Peruk Modelleri
2011 Peruk Modelleri
2011 Peruk Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?