• DOLAR
  %0,18
 • EURO
  %0,17
 • ALTIN
  %1,40
 • BIST
  %3,14
Aşk-ı Memnu 2010 Moda Kıyefetleri

Aşk-ı Memnu 2010 Moda Kıyefetleri

Dizinin en ilgi sürükleyen şık kadını Bihter ’in elbiseleri artık çok moda. Bihter cesur bir şahsiyet. Kendisinden yaşça büyük bir adamla sırf annesine inat olsun diye evlenen, herkesi etkileyen bir dişiliğe ve güzelliğe sahip bir kadın. Kocasının, başka bir deyişle Adnan ’ın yanında acayip durmamak için yaşından büyük elbiseler giyiyor. Bu giysilerin hepsinin içinde son […]

Dizinin en ilgi sürükleyen şık kadını Bihter ’in elbiseleri artık çok moda. Bihter cesur bir şahsiyet. Kendisinden yaşça büyük bir adamla sırf annesine inat olsun diye evlenen, herkesi etkileyen bir dişiliğe ve güzelliğe sahip bir kadın. Kocasının, başka bir deyişle Adnan ’ın yanında acayip durmamak için yaşından büyük elbiseler giyiyor. Bu giysilerin hepsinin içinde son derece dişi ve çekici görünüyor. Bazen spor giysilerle karşımıza çıkan sanatçının stili femme fatale. Giydiği giysilerin hepsinde seksapelini ortaya çıkaran bir ayrıntı gizli. Bedeni incecik olduğu için rahatlıkla daracık pantolonlar, mini etekler, dekolteli bluzlar, ceketler giyebiliyor.
Gündüz elbiseleri ağırlıklı olarak Arzu Kaprol ’den. Kaprol dışında Closh, Roman, Naked, Sarar, Elaidi, Lappart Pr, İkon, Bebe, G-star, Özlem Süer, Müge Ersin, Simay Bülbül, Brandroom ve Calvin Klein seçim ediyor. Gece elbiseleri ise Etcetura, Elif Cığızoğlu, Özgür Masur ve BCBG marka. Takılar Cem Lokmanhekim ve Evren Kayar ’dan. Akşam yemeklerinde Bee Goddess ’ın ve Melis Gök ’nam kolyelerini takıyor. Ağır mücevherler ise Damas ’tan. Pabuçlar Sertaç Delibaş ve Elle. Çantalar Coach. Daha çok ekip elbise ile gördüğümüz Adnan kişiliği kibar, olgun, oturmuş, şık bir İstanbul beyfendisi. Klasik, nitelikli ama gnamımız trendlerini takip eden bir çizgisi var. Oyuncunun en spor giysiyi tşört ve ceket biçiminde karşımıza çıkıyor. Dizideki rolü gereği genellikle ekip elbise kravatla görüyoruz. Blazer ceket – gömlek kombinasyonunu seçim ediyor. Holding ve buluşmalarda şık ekip elbiseler, minik yaka gömlekler ve ince kravatlar kullanıyor. Elbiseleri Boyner, Burberry, Lacoste, Beymen Business gibi markalardan seçiliyor. Behlül, başına buyruk, iş ve mektep disiplini olmayan ama sosyal, gece kulübüne, bara giden, çapkın, spor yapan, talebe bir genç. Bu surattan giysileri de asi, trendy ve spor. Her zaman fit kalıpları seçiyor. Çoğunlukla dar tişört – spor ceket kombinasyonunu seçim ediyor. Her zaman jean giyiyor. Kundurası da ya bot ya da beyaz spor kundura. Spor kısa montlar, derisine giydiği renkli V yaka dar trikolar, bileklik, şapka, gözlük gibi aksesuvarlar kullanıyor. Asla kravat takmıyor. Nişanında dahi şık bir ekip içine sadece beyaz gömlek giydi. Kösele pabuç da asla giymiyor. Başak Dizer, kolejli cici çocuk izlenimi vermek istemedikleri için polo yaka tişört ve çizgşehri triko giydirmediklerini söylüyor. Behlül ’nam markaları şunlar; CK Jeans, GStar, DKNY Jeans, Jean ’s Paul Gaultier, Sedef Çalarkan, Fred Perry, Tommy Hilfiger, QUE, Naked, Avva, Just Cavalli, Guess, Ferre ve D&G. Firdevs güçlü, hırslı, iddialı bir şahsiyet. Kızlarıyla rekabet ediyor, hatta zaman zaman kavga ediyor. Fiziği muhteşeme yakın. İddiası giysilerine de yansıyor. Son derece çağdaş, gşöhretin trendlerini yansıtan, tasarım ağırlıklı elbiseler giyiyor. Değişik kupları, alışılmışın dışında kesimleri seviyor.Nebahat Çehre ’nin düzgün beden hatları bir avantaj. Deniz Marşan “Bu kadar orantılı bir beden yapısı olmasaydı bu biçimde giydiremeyebilirdim” diyor. Firdevs ’in couture elbiseleri Ezra-Tuba Çetin ’in tasarladığı Etcetura, Elif Cığızoğlu ve Özgür Masur marka. Gşöhretlik elbiseleri Gamze Saraçoğlu, Mehtap Elaidi, Özlem Süer, Özlem Ahıakın, Berna Canok imzası taşıyor. BCBG, Closh, Naked ve Escada gibi hazır giyim markalarını da kullanıyor. Takılar Cem Lokmanhekim ve Evren Kayar ’dan. Dizinin güzel kızı Nihal son kısımlarda çocuk giysilerini bir kenara vazgeçip daha genç kız havasında elbiseler seçim ediyor. Firdevs hanımında tavsiyeleri ile şık ağabeye elbiseler içinde de gördüğümüz Nihal dizinin şık kadınları arasında yerini aldı.
 

Aşk-ı Memnu 2010 Moda Kıyefetleri
Aşk-ı Memnu 2010 Moda Kıyefetleri
Aşk-ı Memnu 2010 Moda Kıyefetleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?