• DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,37
 • BIST
  %-1,07
Dayanıklı Ojenin Gizemleri

Dayanıklı Ojenin Gizemleri

Uzun zaman katlanan manikürlerin ve bireye özel oje renklerinin yaratıcısı Josephine Allen saklı gizemlerini memnune okuyucularıyla paylaşıyor. 1- Yarım baz yapın Tırnak uçlarını kuvvetlendirmek ve ojenin daha kalıcı olmasını sağlamak için Josephine Allen tırnak bazını evvel tırnağın dibinden ortasına kadar sürüyor. Kuruduktan sonra ikinci katı tüm tırnağa uyguluyor. Böylece ojeye güçlü bir baz oluşturmuş olursunuz. […]

Uzun zaman katlanan manikürlerin ve bireye özel oje renklerinin yaratıcısı Josephine Allen saklı gizemlerini memnune okuyucularıyla paylaşıyor.
1- Yarım baz yapın
Tırnak uçlarını kuvvetlendirmek ve ojenin daha kalıcı olmasını sağlamak için Josephine Allen tırnak bazını evvel tırnağın dibinden ortasına kadar sürüyor. Kuruduktan sonra ikinci katı tüm tırnağa uyguluyor. Böylece ojeye güçlü bir baz oluşturmuş olursunuz.
2- Bol oje kullanın
Julia Roberts’ın tırnaklarına da oje süren Allen, her iki katta da ojeyi yoğun olarak sürüyor. “Kuruması azıcık daha uzun sürse de kalın sürüldüğü için daha dayanıklı oluyor” diyor Allen.

3- Soğutun
Ojenizi sürdükten sonra daha süratli kuruması için ellerinizi buz dolu bir kaseye daldırın. Katlanabildiğiniz kadar tutun. Beş dakika süresince tırnaklarınızı çıkarıp tekerrür koymaya devam edin. Bu ojenin iyice kurumasını sağlar.
4- Ojenizi gözetin
Gözeticinin demir gibi sert olmasının arkasındaki teknik: Bir kat Nautiques, Nail Protein Formula ve ardından Seche Clear sürmek. “Bu, hem tırnakları kuvvetlendirir hem de ojenin daha süratli kurumasını sağlar.” diyor Allen.
Bölen cılız tırnaklar için teklif
Bölen cılız tırnaklar için Allen, çay poşetleriyle yaptığı bir bandaj kullanıyor. Evvel çay poşetlerinden tırnak biçiminde 10 parça kesin. Tırnaklarınıza baz sürdükten sonra kurumasını beklemeden kestiğiniz parçaları tırnağınızın üzerine yerleştirin. Tekerrür baz sürdükten sonra ojenizi uygulayın.
“Bu uygulama tırnakları kuvvetlendirdiği için atanma ya da kırılma tehlikeyi eksiliyor.” diyor Allen. En iyi tarafı ise akrilik ya da jel gözeticilerin aksine asetonla çıktığı için tırnağa hasar vermemesidir… Biçimindeki açıklamaları memnune okurlarını en iyi biçimde aydınlattığına inanıyoruz.

Yafta Hoşluk Makyaj El Bakımı Hoşluk Gizemleri bakım oje bakımlı kadın hoş hoşlaşmak tırnak tırnak meseleleri hoşluk şikeleri hoşluk gizemi manikür-pedikür bakımlı bakımlı el bakımlı tırnak el manikür

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?