• DOLAR
  %-0,22
 • EURO
  %-0,22
 • ALTIN
  %1,55
 • BIST
  %3,14
Diri ve Seksi Göğüsler İçin Ne Yapabilirim?

Diri ve Seksi Göğüsler İçin Ne Yapabilirim?

İşte size kısa müddette dolgun ve diri göğüslere sahip olmanızı sağlayacak kolay öneriler…Hoş ve sıkı göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar fesleğen, nar, patates ve hurma gibi gıdaları yemeli.Her kadın diri ve şekilli göğüslere sahip olmak ister. Genetik olarak ‘hoş’ göğüslere sahip olmayan ya da süratli kilo alıp vermekten kaynaklanan deformasyondan şikayet eden kadınlar ise ya […]

İşte size kısa müddette dolgun ve diri göğüslere sahip olmanızı sağlayacak kolay öneriler…
Hoş ve sıkı göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar fesleğen, nar, patates ve hurma gibi gıdaları yemeli.
Her kadın diri ve şekilli göğüslere sahip olmak ister. Genetik olarak ‘hoş’ göğüslere sahip olmayan ya da süratli kilo alıp vermekten kaynaklanan deformasyondan şikayet eden kadınlar ise ya kozmetik sektöründe ya da estetik muayenehanelerinde deva arar. Şimdi ise kadınlar için tertemiz bir ‘buluş’ var. Artık bıçak altına uyumak istemeyen kadınlar, yüzde surat nebatlardan yapılan tabletleri kullanarak hayallerini süsleyen göğüslere kavuşabiliyor.

Hormonlardan kaynaklanan kanserlere kaşı gözetici özelliği bulunan, menopoz, ostropoz rehabilitasyonlarında kullanılan ve fito östrojen olarak öğrenilen nebatsal hormonlar, yalnızca bu hastalıklarla savaşmakla kalmıyor aynı zamanda göğüsleri de şekillendiriyor. Fito östrojenlerin göğüsteki idrak ediciler tarafından idrak edildiğini söyleyen Uzman Hekim Dr. Ahmet Günay, böylece göğüslerin hacminin gelişmeye başladığını anlatıyor: “Beden bu fito östrojenleri idrak ederek, meme bezleri ve kanallarda akışkan yakalanmasını sağlayıp memenin daha gergin ve daha büyük olmasını sağlıyor. Bu biçimde göğsü bir iki hacim kadar büyütüyor.
Amerika’da satılan Allbres, Breast Success, Newcurves ve Erdic isimli tabletlerden Allbres artık Türkiye’de de satılıyor.” Reelinde bu nebatsal hormonların besinlerle alınmasını tercih ettiklerini söyleyen Günay, daha diri göğüslere sahip olmak isteyenlerin harcamaları gereken gıdaları ise şöyle sıralıyor: “Sarımsak ve fesleğen gibi lezzet vericiler; soya gibi kuru baklagiller; buğday ve pirinç gibi hububatlar; bezelye, havuç ve patates gibi sebzeler; hurma, nar, vişne ve elma gibi meyveler. Meşrubat olarak da kahve.”
ÖBÜR BİR ALTERNATİF ESTETİK…
Degajenizi şöyle gönlünüzce açamıyorsunuz. Dolgulu sutyenler ve bikinilerden de usandınız. O halde yapmanız gereken bir plastik cerrahın kapısını çalmak. Yalnızca 30 dakikanızı alacak bir harekâtla yaşamınızın geri kalan kısmını göğsünüzü gere gere yaşayabilirsiniz
Kilonuz hiç fena değil, hatta boyunuz-posunuz da yerinde. Ama yeniden de şöyle gönül rahatlığıyla dekolte elbiseler seçemiyorsunuz.
Hatta o hoşum bikiniler ve mayolar da üstünüzde istediğiniz gibi durmuyor. Zira göğüsleriniz minik. İşte sizin gibi göğüslerinden yana tasalı olanların imdadına plastik cerrahi yetişiyor. Meme geliştirme harekâtları dünyada olduğu gibi ülkemizde de en popüler üç estetik operasyondan birini oluşturuyor.

Yafta hoş göğüs sıkı gögüslere sahip olmak için natürel usuller seksi gögüsler göğüs geliştirme nasıl olur? göğüs geliştirmek için usuller hoş göğüsler için ne yemeliyim göğüs ler için natürel bakım göğüs geliştirmek için tabletler var mı?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?