• DOLAR
  %0,18
 • EURO
  %0,17
 • ALTIN
  %1,40
 • BIST
  %3,14
Doğal Bronzluk İçin Nivea Sun Kremi

Doğal Bronzluk İçin Nivea Sun Kremi

Nivea’nın güneş gözetmesine özel ürünler geliştiren markası Nivea Sun, 2007 senesinin yeni ürünlerini piyasaya sunuyor. Süratli emilen güneş sütleri serisi, altın bronzluk için süratli emilen güneş sütü ve süratli ve kolay güneşsiz bronzlaştırıcı sprey, sıhhatli, kalıcı ve ideal bronzluğa kavuşulmasını sağlıyor.Nivea Sun’ın güneş gözetmesinde dünyada ilk olma özelliğine sahip Süratli Emilen Güneş Sütleri Serisi, hafif […]

Nivea’nın güneş gözetmesine özel ürünler geliştiren markası Nivea Sun, 2007 senesinin yeni ürünlerini piyasaya sunuyor. Süratli emilen güneş sütleri serisi, altın bronzluk için süratli emilen güneş sütü ve süratli ve kolay güneşsiz bronzlaştırıcı sprey, sıhhatli, kalıcı ve ideal bronzluğa kavuşulmasını sağlıyor.
Nivea Sun’ın güneş gözetmesinde dünyada ilk olma özelliğine sahip Süratli Emilen Güneş Sütleri Serisi, hafif yapısıyla kolayca sürülüyor, denk olarak bölüyor, ciltte yıkıntı vazgeçmeden süratle emiliyor. Gelişmiş UVA ve UVB filtre sistemiyle cildi güneş yanıklarına ve erken cilt ihtiyarlamasına karşı uygulandığı andan itibaren gözetiyor. Suya dayanıklı yöntemleri güneşe bağlı alerji tehlikesini en aza indiriyor. Bakım yaparak cildi ıslatan yeni seri, 10, 20 ve 30 güneş koruma etkenli alternatifleriyle sunuluyor.
Altın rengi, kalıcı ve düzgün bronzluk için… Nivea Sun, Altın Bronzluk için Süratli Emilen Güneş Sütü GKF 2, altın renginde ve kalıcı bir bronzluğa sahip olmak isteyenlere hitap ediyor.

Kolayca sürülen ve denk ufalayan ürün, ekstra hafif yöntemi ve ciltte yıkıntı vazgeçmeden süratle emilen yapısıyla, renk dalgalanması oluşturmadan bronzlaşma sağlıyor. Balanslı UVA ve UVB filtre sistemiyle, cildi güneş yanıklarına ve erken cilt ihtiyarlamasına karşı gözetiyor. Güneşe bağlı alerji tehlikesini en aza indiren suya dayanıklı ürün, tropik kokteyl kokusuyla dikkat çekiyor.
Güneşsiz natürel bronzluğa kolayca erişmek için… Nivea Sun, Süratli ve Kolay Güneşsiz Bronzlaştırıcı Sprey, süratli kuruyan yöntemiyle, güneşsiz, natürel görünen ve renk dalgalanması olmayan bronzluk sağlıyor. Ultra ince püskürtme mekanizması sayesinde, cilde düzgün uygulanabiliyor ve birkaç dakikada kuruyor. 3-4 saat içinde bronz bir görünüm kazandıran ürün, baş alt kullanılabilme özelliğiyle, erişilmesi en efor bölgelere dahi kolayca uygulanabiliyor. E vitamini ve macademia fındık yağıyla zenginleştirilmiş yöntemiyle cilde bakım yaparak, yumuşak, pürüzsüz ve parlak bir cilt yaratıyor.
Nivea Sun süratli ve kolay güneşsiz bronzlaştırıcı sprey için ehemmiyetli kullanım yönergeleri Arınılmış ve ölü tenlerden temizletilmiş cilde uygulanmalı, düzgün bir netice elde etmek için denk biçimde dağılmalıdır. Doğrudan surata bunalmamalıdır. Krem cilt tarafından tamamen emilene kadar giysiyle teması yasaklanmalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?