• DOLAR
  %-0,22
 • EURO
  %-0,22
 • ALTIN
  %1,55
 • BIST
  %3,14
Gelin Estetiği

Gelin Estetiği

Gelin Estetiği; Her sene çıkan yeni gelinlik modelleri, değişik biçimlerde uygulanan perhizlerin yanı gizeme artık gelinlerin yeni favorisi evlenmeden evvel yapılan estetik operasyonlar. Daha çekici ve gizeme dışı olmayı seven tüm gelinler, kendilerini de yenileyerek hatasız bir hayata merhaba demeye hazırlanıyorlar… Rinoest Kulak Burun Boğaz ve Estetik Merkezi ’nden Op. Dr. Coşkun Şanverdi,  gelin adaylarının seçim ettiği […]

Gelin Estetiği; Her sene çıkan yeni gelinlik modelleri, değişik biçimlerde uygulanan perhizlerin yanı gizeme artık gelinlerin yeni favorisi evlenmeden evvel yapılan estetik operasyonlar. Daha çekici ve gizeme dışı olmayı seven tüm gelinler, kendilerini de yenileyerek hatasız bir hayata merhaba demeye hazırlanıyorlar…

Rinoest Kulak Burun Boğaz ve Estetik Merkezi ’nden Op. Dr. Coşkun Şanverdi,  gelin adaylarının seçim ettiği operasyon ve uygulamalar hakkında bilgi vererek bu senenin gelin estetiği hakkında açıklamalarda bulundu. Giderekme Çok Ehemmiyetli nın ehemmiyetli olduğunu kaydeden Op. Dr. Coşkun Şanverdi, bazı yöntemlerde iyileşme vaktinin azıcık uzun olduğu göz önüne alınarak, burun operasyonunun düğünden asgari 1 ay kadar evvel yapılması gerektiğini vurguladı. Harekât sonrası bireyde morluk ve şişliğin çok az olduğunu ifade eden Op. Dr. Coşkun Şanverdi, burun ve surat estetiği operasyonları sonrasında uygulanmaya başlanan Hiloterapi yönteminin giderek bayağı buz uygulamasının yerini almaya başladığını belirtiyor.

Burun estetik operasyonlarından sonra özellikle gözler etrafında oluşan şişme ve morarmayı önlemek emeliyle bayağı bir yöntem olarak 24-48 saat müddet ile belli aralıklarla surata buz uygulanması yapılmakta, buzun gerekenden fazla soğuk olması ise hem hastaya rahatsızlık vermekte hem de dokulardaki lenf ve kan dolaşımını negatif etkileyebilmekteydi. Yakın zamanda geliştirilen Hiloterapi tekniği buz rehabilitasyonuna seçenek olarak geliştirilmiş bir uygulamadır.

Op. Dr. Coşkun Şanverdi, gelin estetiğinde giderekmenin ehemmiyetine tekerrür değinerek, surat bölgesine uygulanacak harekâtlar için bayanların, operasyon ve düğün merasimi arasındaki zamanlamaya dikkat etmesi vaziyetinde balayında rastgele bir meseleyle karşılaşmayacaklarını ifade etti. Gelin Estetiğinde Trend Bölgeler Burun estetiği birinci sırada geliyor. Operasyon ile estetik haricinde; burun ucuna botox enjeksiyonu ile burnu alta sürükleyen adaleleri faal şahısların burun ucunu kaldırmak muhtemel olabiliyor. Botox tek başına kullanılabileceği gibi dolgu ile beraber kullanılıp daha iyi neticeler almak muhtemel olabilir. Burun sırtındaki çizgiler ve kumpassızlıklar için yeniden botox ve dolgu malzemeleri kullanılabilir. Fakat bu yöntemlerin yalnızca seçilmiş bireylerdeki kimi meseleler için geçici çözüm olabileceği unutulmamalı, en sıhhatli ve kalıcı neticenin galibiyetli bir operasyon ile sağlanabileceği unutulmamalıdır. Deneyimli ellerde, bilimsel yaklaşımlarla amaçlanan şey  yalnızca görsel olarak hoş bir burun yapmak değil, aynı zamanda mevcut olabilecek fizyolojik kimi meselelerin soluk alma meseleleri, sinüzit gibi aynı seansta düzenlenerek şahsın sıhhatine kavuşup hayat niteliğinin çoğaldırılmasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?