• DOLAR
  %0,19
 • EURO
  %0,41
 • ALTIN
  %0,34
 • BIST
  %-1,07
Güzellik Hatalarından Uzak Durmanız İçin Bazı İpuçları

Güzellik Hatalarından Uzak Durmanız İçin Bazı İpuçları

Dıştan çekilen dudak kalemi, patlamak üzere olan sivilcenin bunalması, mübalağalı göz makyajı… Bunlar sıklıkla yapılan hoşluk kusurlarından yalnızca kimileri. Modası geçen ve bayanı hoşlaştırmaktan çok, çirkinleştiren bu yanılgılardan kurtulmanın artık zamanı geldi sanırım!Saçlarını kesme! Saçlarına bir cinsli biçim veremediğini davacısın. Bir gün kafan bozuluyor ve alıyorsun makası eline. Azıcık daha azıcık daha derken, bir de […]

Dıştan çekilen dudak kalemi, patlamak üzere olan sivilcenin bunalması, mübalağalı göz makyajı… Bunlar sıklıkla yapılan hoşluk kusurlarından yalnızca kimileri. Modası geçen ve bayanı hoşlaştırmaktan çok, çirkinleştiren bu yanılgılardan kurtulmanın artık zamanı geldi sanırım!
Saçlarını kesme! Saçlarına bir cinsli biçim veremediğini davacısın. Bir gün kafan bozuluyor ve alıyorsun makası eline. Azıcık daha azıcık daha derken, bir de bakıyorsun saçlar uçmuş gitmiş!
Bu gidişatta: Ya son derece cool bir davranışla dostlarına “Aaaa! Bu saç biçimi şimdi çok moda, yoksa haberiniz yok mu?” diyeceksin ya da uzuuuun bir müddet nereye gidersen git, şapkayla dolaşacaksın.
Ne yapmalısın? Kuaföre gitmeme mevzusunda ısrarlıysan, o zaman bir dostundan dayanak al. Saçların düzse ve dostuna güveniyorsan bunu sınayabilirsin. Ama sakın saçlarına biçim verdirmeye filan kalkma!

Sivilcelerini sıkma! Şimdi bunu yapmamak muhtemel mi? Günlerdir beklediğin partinin sabahında, bir bakıyorsun çenende kocaman bir sivilce! İçinden ona öldürücü bir darbe indirmek geliyor. Hem de tırnaklarınla. Sonra bu masum sivilce, koca bir canavara dönüşüyor ve suratının tamamını kaplıyor. Şimdi git bakalım partiye!
Ne yapmalısın? Sivilcenin üzerine limonla karıştırılmış talk pudrası sür ve akşama kadar beklet. Böylece sivilcenin daha fazla gelişmesini yasaklamış olursun.
Parlak kırmızı dudak boyası sürme! Öğreniyoruz, kırmızı dudak boyası gerçekten çok seksi! Ama şayet dişlerin yeterince sansasyonel değilse seksi olmak bir yana çok itici görünebilirsin.
Ne yapmalısın? İlla kırmızı dudak boyası kullanmak istiyorsan, azıcık daha soft tonlarını sınamalısın. Şeftaliye yakın sarih kırmızılar, uygun göz makyajıyla çok iyi gider.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?