• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,02
 • ALTIN
  %-0,30
 • BIST
  %0,68
Hoş Gelin Saçı için 11 İpuçları

Hoş Gelin Saçı için 11 İpuçları

1. Kendinize karşı dürüst olun Kendinizi değil hissettiren bir saç modeli seçmeyin. Gelinler genellikle “anane” sebebiyle bazı stilleri içine basınçlı olsun. Belirli bir stili huzursuz hissediyorum ki, seçmeyin yaparsa. Fark etmez ki annen, en iyi dost veya eşi kuaför – gerçekten YOU olduğu ehemmiyetli değil. 2. net bir fikir geliştirin stilist gitmeden evvel saç tipi […]

1. Kendinize karşı dürüst olun
Kendinizi değil hissettiren bir saç modeli seçmeyin. Gelinler genellikle “anane” sebebiyle bazı stilleri içine basınçlı olsun. Belirli bir stili huzursuz hissediyorum ki, seçmeyin yaparsa. Fark etmez ki annen, en iyi dost veya eşi kuaför – gerçekten YOU olduğu ehemmiyetli değil.
2. net bir fikir geliştirin
stilist gitmeden evvel saç tipi istersiniz ne iyi fikir geliştirmeye çalışın. Cut mecmualardan gözde saç resimlerini ve dışarı stilist getirmek. Şayet bütün olarak ne istediğinizi açıklamak için hazırlıklı olun hiçbir resim bulamıyorsanız.
3. bir uygulama çalıştırmak mı
evvelden, düğün gününde evvel saç deneyin. Schedule “uygulama çalıştırmak” için stilist ile. saç ki size umduğu kadar iyi size görünmüyor öngörülen Şayet memnun büyük gün evvel bildim olacak!
4. rahat mı?
çevresinde birkaç saat bu saç modeli ile rahat emin olmak için yürüyün. istediğinizden son şey saç iğne size hasar olması ve cümbüşlü mahvediyor.
5. Resim sürükleme
“uygulama çalıştırmak” kısmında, anında resim sürüklemek için bir Polaroid veya dijital resim makinesi getirmek. stilist sor sırt ve öteki açılardan resim sürüklemek için. Resimler daha iyi bir fikir stili başkalarına olmazdı nasıl sadece aynaya bakarak karşı verecektir.

6. onu yakalamak mı?
Saçlarınızı stili tamamen sonra birkaç saat perişan olmaz emin olun. gezerim ve saç koymak kalır olmadığını deneyin. İlk dans sırasında saç trajedi istemem!
7. elbiseni ile Eşleme
Saçınız stili iyi gelinlik ve us ile gitmeli. Klasik elbiseler en iyi klasik saç ile gidin. Ananesel olmayan elbiseler tek resmi updos ile bakabilir. Şayet bir saç modeli tanımlamadan evvel elbise satın alın. ve stilist için elbise resim senin kafa getir, stilist olsun iyi bir maç’s değerlendirmek böylece.
8. Dikkat kimyasallar için
rastgele bir renklendirici veya kimyasal rehabilitasyonlar düğün hemen evvel bitmiş yok – bu ters gidebilir ve orada zaman onları düzenlemek için olmayacak! Onlara birkaç hafta evvelden yapın.
9. Stay meblağlı
ciddi farklılıklar yapmayın. Düğün gününde tamamen değişik bir renk renk için zaman saçını değil ya da uzun kilitleri kesti. Tüm bunlardan sonra, hala insanlar kendi düğün sizi tanımak isterim!
10. yükseklik etkisi dikkat
farkında updos size uzun bakmak yapacak olun. gidişatınıza bağlı olarak, ya da karşı sizin için işe yarayabilecek. Zati uzun damat daha varsa ya da aynı yükseklikte olan bir şişkin saç modeli yapma. kısa, kendi faydanıza şişkin saç modeli kullanmak gidişatında.
11. anlamlı tutun
Saç modeli çok gösterişli yapmayın – bu suratını ve elbise ile rekabet olmamalıdır. Saçını size baktığında insanlar dışarı atlar tek şey gidişattan sakınmanın isterim.

Yafta Gelin Saçı Düğün Evvelsi Saç Üretimi Gelin Saç Yaptırma Tiyoları Düğün için Nasıl Saç Yaptırabilrim ?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?