• DOLAR
  %-0,07
 • EURO
  %0,33
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %1,34
İpekyol İle Stilinizi Oluşturun!

İpekyol İle Stilinizi Oluşturun!

IPEKYOL, hayat dolu, yenilik dolu 2010 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ’ndan 250 değişik parça kapsayan IPEKYOL LOOK ile Türkiye ’de kendi kategorisinde bir ilki asıllaştırdı! Hayatınızın her anına uygun, özgün, şık ve rahat tasarımların bulunduğu IPEKYOL LOOK, size sınırsız ve hürce kendi kombininizi yapma sevincini sunuyor. Second Skin, Boyish, Trendy Volume, New Suit, Uçuş Uçuş ve Elegant […]

IPEKYOL, hayat dolu, yenilik dolu 2010 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ’ndan 250 değişik parça kapsayan IPEKYOL LOOK ile Türkiye ’de kendi kategorisinde bir ilki asıllaştırdı!

Hayatınızın her anına uygun, özgün, şık ve rahat tasarımların bulunduğu IPEKYOL LOOK, size sınırsız ve hürce kendi kombininizi yapma sevincini sunuyor. Second Skin, Boyish, Trendy Volume, New Suit, Uçuş Uçuş ve Elegant temalarındaki değişik elbise ve aksesuarları online fihristte bir araya getirerek, size özel IPEKYOL TARZINIZI basitlikle oluşturabilirsiniz. Üstelik tercihlerinizin bir çıktısı ile rastgele bir IPEKYOL mağazasına geldiğinizde, anında % 15 indirim kazanabilirsiniz!
 

İpekyol İle Stilinizi Oluşturun!
İpekyol İle Stilinizi Oluşturun!
İpekyol İle Stilinizi Oluşturun!

Yafta Kadın 2010 Yaz Modasi memnune ipekyol şıklık

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?