• DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,28
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %-1,35
Kirleri Kapamanın Yolları

Kirleri Kapamanın Yolları

Bir Hayli kadın suratının yapısından ya da sonradan oluşan bozukluklardan davacıdır. Ve yeniden bir hayli kadın bunları estetik cerrahi usulüyle çözmek istese de gidişatı buna ergonomik değildir ya da suratının yapısı estetik cerrahiye müsait değildir. Şayet muhteşem görünümü tutmak istiyorsanız ve bunun için tek istediğiniz birkaç teklifse, alttakileri okumanızı öneririz. Buruşuklukları saklamak için Cilt tonunuzdan […]

Bir Hayli kadın suratının yapısından ya da sonradan oluşan bozukluklardan davacıdır. Ve yeniden bir hayli kadın bunları estetik cerrahi usulüyle çözmek istese de gidişatı buna ergonomik değildir ya da suratının yapısı estetik cerrahiye müsait değildir. Şayet muhteşem görünümü tutmak istiyorsanız ve bunun için tek istediğiniz birkaç teklifse, alttakileri okumanızı öneririz.
Buruşuklukları saklamak için Cilt tonunuzdan 1-1,5 ton sarih bir kapatıcıyı buruşukluk süresince sürün. Kapatıcıyı parmağınızla veya bir fırçayla yayıp derinize yedirin. Daha sonra fondöteninizi ve pudranızı uygulayın.
Kızarıklık ve sivilceleri kapatmak için Yeşil renkte bir kapatıcıyı kızarıklık veya sivilcelerin üzerine hafifçe yayarak sürün.
Pigment kirlerini kapatmak için Evvel hafif bir temizletme yapın. Cilt tonunuza çok yakın bir kapatıcıyı kirlerin üzerine hafifçe vurarak uygulayın. Bu operasyonu kirler rahatlayana dek uygulayın. Kapatıcıyı uygularken kirlerin hududunu barizleştirmemek için çevresine doğru azıcık taşırın. Daha sonra fondöteninizi ve pudranızı uygulayın.
Burnunuz uzunsa Burun ucunuza koyu renk fondöten uygulayın. Fondöteniniz kompakt fondöten olursa ve nemli süngerle uygularsanız çok daha iyi netice alırsınız. Fondöteni hudut yapmayacak biçimde iyice yedirdikten sonra minik değişlerle pudralayın.
Burnunuz genişse Gölge ve ışığı kullanın: burnunuzun üzerine burun kemiğiniz süresince daha sarih tonda; burun kanatlarınıza ise daha koyu tonda fondöten sürün. Parmağınızla fondöteni iyice yayın ve 2 ton arasındaki hudutları yedirip yok edin, mat bir pudrayla pudralanın.
Çeneniz çok minik ve içeri doğruysa Çenenize sarih renk bir fondöten sürün. Bu çenenizin hacmini artıracaktır. Koyu ve parlak renkte dudak boyasılar kullanmayın, dikkati başka yerlerde toplamak için göz makyajınıza önemseyin.

Çeneniz çok çıkıksa Çenenizin ucuna koyu renk bir fondöten uygulayıp pudralayın. Dudaklarınızı öne çıkaracak canlı renkte dudak boyasılar seçim edin, böylece çeneniz keskinliğini yitirecektir.
Yuvarlak suratı uzun göstermek için Suratınızın daha ince görünmesi için, şakaklarınıza, elmacık kemiklerinize ve çene altınıza büyük bir allık fırçası dayanağıyla bronz allık sürün. Daha sarih renk pudrayla alnınızı, burnunuzu ve çene ucunuzu vurgulayın.
Göz etrafındaki çizgileri kapatmak için Kapatıcı bir kalemle veya ince bir fırçayı kapatıcınıza bulayarak çizgilerin üzerinden dikkatle geçin ve parmak uçlarınızla üzerlerine hafifçe vurarak cildinize yedirin. Bu arada kapatıcınızın fondöteninizden daha sarih tonda olmasına özen gösterin.
Bitkin ve uykusuzsanız Alt kirpiklerinizi rimellemeyin; aksi taktirde daha bitkin görünürsünüz.
Dudaklarınız çatlamışsa Dudak Boyası sürmeden evvel ıslatın ve çok koyu tonlar kullanmayın.

Yafta kirlerden korunma yolları yüzdeki kirleri nasıl yok ederiz Doğum Kirlerinden Nasıl Kurtulurum Kirler İçin Ne Yapmalıyım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?