• DOLAR
  %-0,20
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %-1,59
Kızıl Saçlı ve Yeşil Gözlü Kadınlar İçin Göz Farı Gölge

Kızıl Saçlı ve Yeşil Gözlü Kadınlar İçin Göz Farı Gölge

Kızıl saçlı kadınların gardrobu için doğru renkleri seçmesinin oldukça güç olduğu herkes tarafını öğrenilir. Eş biçimde, yeşil gözlü kadınlar içinde doğru renkte göz farını seçmek güçtür. Ve şayet ki siz hem kızıl saçlı hem de yeşil gözlüyseniz işiniz içinden çıkılmaz bir vaziyet alıyor. Kendiniz için en doğru renk tonlarını seçmeniz ismine www.artikbumoda.com.tr takımı yeniden en […]

Kızıl saçlı kadınların gardrobu için doğru renkleri seçmesinin oldukça güç olduğu herkes tarafını öğrenilir. Eş biçimde, yeşil gözlü kadınlar içinde doğru renkte göz farını seçmek güçtür. Ve şayet ki siz hem kızıl saçlı hem de yeşil gözlüyseniz işiniz içinden çıkılmaz bir vaziyet alıyor. Kendiniz için en doğru renk tonlarını seçmeniz ismine www.artikbumoda.com.tr takımı yeniden en aktüel en yeni metodlarla karşınızda.. göz farı,kızıl saç yeşil göz siyah far Siyah veya Beyaz Gölge Siyah ve beyaz, bir hayli renge geçim sağlama mevzusunda çok doğrultulu renklerdir. Yeşile sağladığı geçim de yeşil gözlü kadınlar açısından bir avantaj kalitesinde. Bu renkler birleştiğinde kızıl olan saçınıza da harikulade geçim sağlayacaktır. Siyah veya beyazın muhtelif tonları da sahip olduğunuz kızıl saç ve yeşil göz renginize iyi geçim sağlar. Misalin koyu veya sarih gri’de hoş gözükmenizle kalmayıp, görünüşünüzü ve sürükleyiciliğinizi artıracaktır.
  kızıl saç yeşil göz kahverengi far Kahverengi Göz Farı Bu renk gözlerinizin rengini en az saçlarınızın rengi kadar hoş göstermeye yetecektir. Bu renk ne göz rengibize ne de saç renginize ters bir vaziyet oluşturur. Renklerin geçiminin yanılgısız olduğunu görecek ve hoşluğunuza hayran kalacaksınız. Koyu kahve gözlerinizi daha çok ortaya çıkarsa da orta kahve de bu güzergahta bakışlarınızın sürüklediği dikkati artıracaktır. Kahverengi hususunda dikkat faktörüz gereken nokta sarih tonlarını kullanmamak. Zira bu vaziyet ateşli kızıl saçlarınızın kendini tüm parlaklığıyla ortaya koyamamasına neden olur.   kızıl saç yeşil göz yeşil far

Yeşil Göz Farı Göz renginiz saç renginiz üzerinde bitirici bir rol üstlenir. Göz farınızda aynı biçimde. Göz farınızın renginde giyinmeme kaidesini şayet söz mevzusu yeşil ise tamamen unutun. Zira sınadığınızda farkı fark edeceksiniz. Göz renginizin bir ton sarihi veya koyusunu göz farınız olarak uygulayabilirsiniz. Fakat çok sarih veya çok koyu tonlara kaçmaktan sakınmalısınız.
Kaçınılması Gereken Renkler Pembeden sakınmalısınız bir kere..Özellikle çok sarih ve koyu tonlarından. Mavi ve mor da bunlara dahil. Reelinde mor yeşil gözleriniz ile iyi geçim sağlıyor olsa da kızıl olan saç renginizle illaki çatışacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?