• DOLAR
  %0,17
 • EURO
  %0,38
 • ALTIN
  %0,39
 • BIST
  %-1,07
Kozmetik – Makyaj Gizleme Çözümleri

Kozmetik – Makyaj Gizleme Çözümleri

Makyaj malzemelerini & kozmetik mahsulleri gizlemek başlı başına bir iş. Kimi zaman gereğinden fazla aldığımız bu mahsuller, konutta yer kaplayan ufak canavarlara dönüşebiliyorlar. Bunu önlemek için, muhtelif tertip edicilerden, kolilerden ve kaplardan dayanak almak gerekiyor zaman zaman. 1 Benim Kozmetik Gizleme Usullerim Fırçalar ve sample mahsulleri derlemek için bildiğiniz mutfak kavanozlarını ve seramik meyve taslarını […]

Makyaj malzemelerini & kozmetik mahsulleri gizlemek başlı başına bir iş. Kimi zaman gereğinden fazla aldığımız bu mahsuller, konutta yer kaplayan ufak canavarlara dönüşebiliyorlar. Bunu önlemek için, muhtelif tertip edicilerden, kolilerden ve kaplardan dayanak almak gerekiyor zaman zaman.
1 Benim Kozmetik Gizleme Usullerim
Fırçalar ve sample mahsulleri derlemek için bildiğiniz mutfak kavanozlarını ve seramik meyve taslarını kullanıyorum, banyoda gayet hoş duruyor.
Makyaj Çantası, Estee Lauder Train Set. Kocaman, ufak bir bavul gibi. Her şeyi derleyip topluyor, içine tıkıp rafa kaldırıyorum.
Kırmızı paketler, onların içi de makyaj malzemesi dolu. Yatak odasında şifonyerin üstünde duruyorlar.

Bu rafları banyoya üst üste birkaç tane astık. Gayet pratik, günlük gereksinimlerime buradan erişiyorum hemencecik.
2 Internetten Makyaj Gizleme Çözümleri Misalleri
Sol taraftaki naylon kapı askısı çok manalı ve pratik. Hoşlandım!
Plastik çekmeceli birimleri pazarlarda veya büyük marketlerde bulabilirsiniz.
Üstteki saydam plastik organiser stili paketlerin eşi, yamulmuyorsam IKEA’da görmüştüm. Üstteki plastik, alet çantası biçimli organiserlar da makyaj malzemesi gizlemek için çok manalı. Eşleri KİPA’da 4-10 ytl’ye satılıyor.
3 IKEA’dan Kullanılabilecek Organiser Paketler & Bölümler
IKEA’daki FIRA adlı ahşap çekmeceler, az malzemesi olanlar için pratik olacaktır. Üstelik ahşap boyamı öğreniyorsanız zevkinize göre renklendirebilirsiniz.
SAMLA adlı plastik paketlerin, IKEA’da her boyunu bulmak muhtemel. Kapakları da ayrıca satılıyor. Bu kolilerden boy boy üst üste koyarak makyaj malzemelerini kategorileyebilirsiniz. Üzerlerine de birer yafta, tamamdır!
Antonius’da yeniden fazla malzemesi olanlar için banyoya konacak bir biçimde kullanılabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?