• DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,37
 • BIST
  %-1,07
Makyaj Mahsulleri ve Tanıtımı

Makyaj Mahsulleri ve Tanıtımı

FONDÖTEN Fondöten, suratınıza pürüzsüzlük sağlar ve onu makyaja hazırlar. Düzgün görünümlü bir deri ve makyajda galibiyetli bir netice için fondöten tercihi çok önemlidir.Kullandığınız fondötenin yapısı ve rengi cildinizin tipine ve rengine uygun olmalıdır.Cilt renginizden daha sarih bir fondöten rengi seçmek daha uygun olur.Fondöten her zaman pak ve ıslatılmış cilde uygulanmalıdır.PUDRA Pudra, makyajın bırakılmazıdır. Deriyi matlaştırır, […]

FONDÖTEN Fondöten, suratınıza pürüzsüzlük sağlar ve onu makyaja hazırlar. Düzgün görünümlü bir deri ve makyajda galibiyetli bir netice için fondöten tercihi çok önemlidir.Kullandığınız fondötenin yapısı ve rengi cildinizin tipine ve rengine uygun olmalıdır.Cilt renginizden daha sarih bir fondöten rengi seçmek daha uygun olur.Fondöten her zaman pak ve ıslatılmış cilde uygulanmalıdır.
PUDRA Pudra, makyajın bırakılmazıdır. Deriyi matlaştırır, tamlığı sağlar ve fondöteni değişmezler. İki cinsi vardır: Toz pudralar, çok ince ve hafif bir yapıya sahiptir; fondöteni matlaştırır ve saydam bir görünüm sağlar. Kompakt pudralar ise, taşınma ve kullanım basitliğinden dolayı daha çok seçim edilir. Makyajı değişmezlemek ve gün boyu rötuş yapmak için idealdirler; toz pudralara göre daha pudralı bir netice verirler.

ALLIK Allık, surata mutlu bir görünüm verir ve cilde canlılık kazandırır. Göz ve dudaklar arasındaki renk balansını gözettiği için seçtiğiniz rengin dudak boyası renginizle geçimine özen gösterin.
RİMEL Rimel, bakışlarınıza yoğunluk, anlam ve efor kazandırır. Bitkin görünümü bir anda yok eder, canlılık verir. Seçtiğiniz rimelin özelliğine göre, kirpiklerinizi uzatabilir, kıvırabilir ya da onlara hacim kazandırabilirsiniz. Tercih sizin! Rimelinizin fırçasını kumpaslı olarak arının. Böylece eskiki kullanımlarınızdan kalmış olan artıklar kirpiklerinizin üzerinde topçuklar oluşturmaz.
DUDAK BOYASI Makyajı bitiren son değiştir. İyi uygulanmış bir dudak boyası suratınızı anında canlandıracak hatta gözlerinizin parlaklığını dahi vurgulayacak efordadır. Renk tercihiniz zevkinize, giysinizin rengine ya da moda renklere göre değişse de dudaklarınızın şeklini de göz önünde bulundurmalısınız.Dudaklarınız dolgunsa, yumuşak tonlarda mat dudak boyasıları seçim edin. İnce ise, koyu renkli parlak dudak boyasılar kullanın.

Yafta Hoşluk Makyaj makyaj malzemeleri Makyaj Mahsulleri bakım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?