• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %-0,05
 • ALTIN
  %0,02
 • BIST
  %1,45
Marie Claire Güzellik Ödülleri

Marie Claire Güzellik Ödülleri

Paris’te reelleşen Marie Claire Hoşluk Mükâfatları 2012’den kazananlar listesi. Uzmanlar ve editörlerden oluşan jürisiyle, Marie Claire’in Paris’te tertip ettiği Hoşluk Mükâfatları bu yıl yeniden kozmetiğin en iyilerini taçlandırdı. Yenilik, doku ve tesirin kriter alındığı müsabakada yalnızca altı ürün, dünyaca tanınan “mükemmeliyet” mükâfatının sahibi oldu. Estee Lauder – Idealist / Even Skintone Illuminator Cilde geçim kazandıran, […]

Paris’te reelleşen Marie Claire Hoşluk Mükâfatları 2012’den kazananlar listesi.

Uzmanlar ve editörlerden oluşan jürisiyle, Marie Claire’in Paris’te tertip ettiği Hoşluk Mükâfatları bu yıl yeniden kozmetiğin en iyilerini taçlandırdı. Yenilik, doku ve tesirin kriter alındığı müsabakada yalnızca altı ürün, dünyaca tanınan “mükemmeliyet” mükâfatının sahibi oldu.

Estee Lauder – Idealist / Even Skintone Illuminator Cilde geçim kazandıran, kırmızılıklar gideren ve ilk kullanımdan itibaren ışık yayan bu krem aynı zamanda kir giderici ve anti-ageing özelliklerini de taşıyor.

Guerlain – Fondöten / Lingerie de Peau Okşar gibi surata dağılan, tüm cildi yumuşatırken meseleleri örten bir fondöten. Adı gibi cildi dantel bir iç çamaşırı gibi örten Guarlain Lingerie de Peau’nun kurudan yağlıya tüm cilt tiplerine uygun olması ise neticeyi natürel kılıyor.

Garnier – Miracle Skin Perfector / All in One Cream Tek bir krem içerisinde beş değişik özellik; ıslatma, kırmızılıkları düzenleme, parlaklık kazandırma, cilde geçim sağlama ve ultraviole ışınlandırma koruma. Neden kazandığını kavramak çok da güç değil.

Vichy – Liftactiv / Serum 10 Cilde nüfuz eden dokusuyla tesiri epiderm’da 10 dakikada, tüm hücrelerde ise 1 aylık kullanım sonunu seziliyor. Vichy’nin termal sularına ilave edilen birkaç stratejik damlayla oluşan yöntemi, anti-ageing kategorisinde mükâfatı Liftactiv Serum 10’a getiriyor.

Clarins – Extra Firming Body Lotion Tüm bedene sıkılık ve elastiklik kazandıran krem, içinde barındırdığı natürel özlerle cildin kolajen özelliğine gençlik aşılıyor.

Lancome – Visionnaire / Correcteur Fondamental  Esastan bir metamorfoz ve tertemiz bir cilt için Lancome, no.2412 molekülü kapsayan yenilikçi kremiyle, buruşuklukları, gözenekleri ve geçimsizlikleri hakimiyet altına alıyor.

kaynak:mcdergi

Marie Claire Güzellik Ödülleri
Marie Claire Güzellik Ödülleri
Marie Claire Güzellik Ödülleri

Yafta en iyi makyaj ürünleri Makyaj Ürünleri hoşluk ürünleri 2012 ürünleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?