• DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %0,31
 • ALTIN
  %0,75
 • BIST
  %3,14
Saç Kırılmalarını Durdurun

Saç Kırılmalarını Durdurun

Saç kırılması herkesin meseleyi mi yoksa yalnızca benim mi? Dediğiniz oluyordur muhakkak.Sürekli saç bakımı yaptıramıyoruz elbette.Saçlarımıza daha nazik davranarak kırılmlarını önleyebiliriz.Yalnızca azıcık özveri azıcık karar ve azıcık da sabırla muhteşem neticeler elde edebilirsiniz.Çok kolay kaidelerle hatasız ve kırıksız saçlar hepimizin hakkı değil mi ama ?Altta ki 8 teklife bi göz atın.Belkide çözüm buradadır. 1-Saç boyatmak […]

Saç kırılması herkesin meseleyi mi yoksa yalnızca benim mi? Dediğiniz oluyordur muhakkak.Sürekli saç bakımı yaptıramıyoruz elbette.Saçlarımıza daha nazik davranarak kırılmlarını önleyebiliriz.Yalnızca azıcık özveri azıcık karar ve azıcık da sabırla muhteşem neticeler elde edebilirsiniz.Çok kolay kaidelerle hatasız ve kırıksız saçlar hepimizin hakkı değil mi ama ?Altta ki 8 teklife bi göz atın.Belkide çözüm buradadır.

1-Saç boyatmak bayanların bırakılmaz alışkanlıklarından. Bunu yaparken saç açıcılarını kullanmak saçların kırılarak kopmasına neden olur. Bu surattan saçlarınızı boyatırken açıcı kullanmayın.

2-Saçlarınızı boyatmayı seçim ediyorsanız şayet, kimyevi boyalar yerine, nebatsal boyalar seçim edin.

3-Saçlarınızı toplarken ve tararken daha nazik olmaya çalışın. Sert taraklar kullanmayın ve sıkı lastiklerle toplamayın.

4-Saçlarınızı çok sık fön sürükletmeyin. Fön harekâtı da saçları kırmakta ve hırpalamaktadır.

5-Saçlarınızı saç düzleştiriciler ile sık sık düzleştirmeyin. Düzleştirmeyi seçim ediyorsanız nitelikli bir düzleştirici seçin.

6-Perma yaptırmaktan kaçının. Perma saçları kıran unsurların başında kazanç ve verdiği hasar güç karşılama edilir.

7-Gerekirse saçlarınızı muhakkak periyotlarda uçlarından kestirin. Buda kırıklara karşı alınacak iyi bir tedbirdir.

8-Son olarak kırıklar için saçınıza bakım yaptırın. Zira sıhhatsiz ve bakımsız saç kırılmaya başlar.

Yafta Saç Bakımı saç kırılması

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?