• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %0,72
 • BIST
  %3,14
Saç Yapısına Göre Kesim Teklifleri

Saç Yapısına Göre Kesim Teklifleri

Saçınızın rengi gibi kesimi de çok ehemmiyetli! Kıvırcık saça perçemin, çok fazla ve kalın saça sahipseniz saç modeli olarak kısa kesimin yakışmaması, kesim sonrası pişmanlıklar gibi sebeplerden dolayı saç kesimi göz arkasını edilemeyecek kadar ehemmiyetlidir. İşte saçınızın türüne göre size en çok yakışacak saç kesim model teklifleri. İnce telli ve düz saçlar Saçınızı omuzlarınızdan alta […]

Saçınızın rengi gibi kesimi de çok ehemmiyetli! Kıvırcık saça perçemin, çok fazla ve kalın saça sahipseniz saç modeli olarak kısa kesimin yakışmaması, kesim sonrası pişmanlıklar gibi sebeplerden dolayı saç kesimi göz arkasını edilemeyecek kadar ehemmiyetlidir. İşte saçınızın türüne göre size en çok yakışacak saç kesim model teklifleri.
İnce telli ve düz saçlar
Saçınızı omuzlarınızdan alta uzatmayın; zekice kesilmiş katlar saçınızı daha kalın göstererek hareket kazandırır. Surat biçiminize uygun bir perçem de iyi fikirdir. Bop saç kesim modeli, revaşta olan ve gayet hoş imaj yaratan bir kesim olduğu için seçimler arasında olabilir.
Kalın ve sert saçlar
En kolay saç tipidir ama devamlı bakım ve hakimiyet gerektirir. Fazla kısa kesmeyin, yoksa çim adama eşsiniz.

Dalgalı saçlar
İnceden kalına doğru uzanır, bu surattan kesim ve uzunluk tamamen surat biçimine bağlıdır. Ne kadar uzatırsanız, dalgaları o kadar eksilir.
Kıvırcık saçlar
Bu saçların yapısı büyük spektrum gösterir, ancak önünüzdeki alternatifler hudutludur. Natürel haliyle vazgeçin, iyi bakın ve örme, topuz gibi tarz tekniklerini bilin ya da düz hale getirin. Bu sonuncusu kimyevi harekât gerektirdiğinden, saçınızı sıhhatli yakalamak için devamlı bakım uygulamanız gerekecek. Düzleştirme harekâtını profesyonellere vazgeçmeniz en iyisi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?