• DOLAR
  %0,12
 • EURO
  %0,03
 • ALTIN
  %0,46
 • BIST
  %0,20
Selülitten Kurtulmanın En Kısa Yolu!

Selülitten Kurtulmanın En Kısa Yolu!

İngiltere ’de bir şişesi 100 dolardan piyasaya çıkan selülit kremi, 9 dakika içinde selülitleri yarı yarıya yok etmeyi taahhüt ediyor. Amerika Birleşik Devletleri ’de çıktığı gün tükendi Bilim adamlarına göre şayet tesiri doğruysa “bayanlar için tarihin en ehemmiyetli buluşu” olarak gösterilen Adonia LegTone Serum, Amerika Birleşik Devletleri ’li kozmetik işletmesi Green Island Lab tarafından üretiliyor […]

İngiltere ’de bir şişesi 100 dolardan piyasaya çıkan selülit kremi, 9 dakika içinde selülitleri yarı yarıya yok etmeyi taahhüt ediyor. Amerika Birleşik Devletleri ’de çıktığı gün tükendi Bilim adamlarına göre şayet tesiri doğruysa “bayanlar için tarihin en ehemmiyetli buluşu” olarak gösterilen Adonia LegTone Serum, Amerika Birleşik Devletleri ’li kozmetik işletmesi Green Island Lab tarafından üretiliyor ve şişesi 100 dolardan satılıyor. Kremin içindeki nebatsal kök hücrelerinin portakal kabuğu görüntüsüne yol açan eforsuz ve hareketsiz ten hücrelerini harekete geçirdiği ve böylece de cildi sıkılaştırdığı öne sürülüyor. Adonia LegTone Serum, yalnızca internet üzerinden satıldığı Amerika Birleşik Devletleri ’de piyasaya çıktığı yedi gün içinde tükendi, İngiltere ’de daha satışa sunulmadan 100 binin üzerinde ön sipariş aldı. Www.Kadinay.net Ailesii.. Bayana dair herşey..

9 dakikada yüzde 47 düzenleme İşletmenin idareyicilerinden Dr. Mark Binette “Piyasadaki bir hayli selülit kreminin tesiri deneylerle ispatlanmamış. Ancak bizim mahsulümüzün tesiri bilimsel araştırmalarla kanıtlandı” dedi. Adonia LegTone Serum, uygulandıktan sonra dokuz dakika içinde selülit görüntüsünü yüzde 47 oranında eksiltiyor.
Altı hafta süresince kumpaslı olarak kullanıldığında bu oran yüzde 70′e kadar yükselebiliyor. Bayanların yüzde 85′inde karın, kalça ve bacak bölgesinde selülit görüldüğü öğreniliyor.
Selülit, bu bölgelerdeki ten kök hücrelerinin cılız ve hareketsiz hale gelmesi suratından ortaya çıkmakta. Kök hücreler kendilerini yenileme özelliklerini yitiriyor, yağ hücreleri giderek genişliyor ve zehirli maddeler bu bölgelerde hapsoluyor. Krem, nebat ceninlerinden elde edilen kök hücreler ve aralarında zencefil, biberiye, limon kabuğunun da bulunduğu 21 ayrı nebatın yağını kapsıyor.
“Tesirini yalnızca 9 dakikada gösteriyorsa kremi geliştirenler Nobel mükâfatı almayı netlikle hak ediyorlar” diye konuşan İngiliz uzmanlar kreme şüpheyle baksa da üretici şirket, bu karışımın bayanlarda meseleli bölgelerin 20 yaşlarındaki haline geri döneceğini iddialı bir biçimde öne sürüyor.

Yafta selülit rehabilitasyonu selülit selülitten kurtulmanın yolları bayanların kabusu selülit 9 dakikada selülitten kurtulmak teknoloji ve selülite çözüm

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?