• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,01
 • ALTIN
  %-0,16
 • BIST
  %-0,10
Sıhhatli ve Hoş Bacaklar

Sıhhatli ve Hoş Bacaklar

Sıhhatli Ve Hoş Bacaklar… Bir kadının bacakları onun çok bedelli bir varlığıdır ve onların hoşluğunu, sıhhatini gözetmek için ciddi bir bakım gerekir. Günün sonunda varisli damarları, örümcek damarları, hatta kolay bacak sızıları olanlar Www.artikbumoda.com.tr ailesi olarak siz okurlarımıza yeterli bilgiyi aşagıda vermekteyiz.. Burada size, bacaklarınızı şımartmanız için bazı kolay ipuçları göstereceğiz. Hoş Bacaklarım Olduğundan Nasıl […]

Sıhhatli Ve Hoş Bacaklar… Bir kadının bacakları onun çok bedelli bir varlığıdır ve onların hoşluğunu, sıhhatini gözetmek için ciddi bir bakım gerekir. Günün sonunda varisli damarları, örümcek damarları, hatta kolay bacak sızıları olanlar Www.artikbumoda.com.tr ailesi olarak siz okurlarımıza yeterli bilgiyi aşagıda vermekteyiz.. Burada size, bacaklarınızı şımartmanız için bazı kolay ipuçları göstereceğiz. Hoş Bacaklarım Olduğundan Nasıl Emin Olacağım? Bacaklarınızın, hoş bir şekle sahip olması için öncelikle tutarlı bir egzersiz programına sahip olmanız gerekir. İnce bileklere ve dizlere sahip hoş bacaklar kolay görülmez. Anatomik harikuladelik kemiklerin yerleştirmenin yanı gizeme şahsın ağırlığına dayanmaktadır. Buna karşılık, genel biçimi ve görünümü bacaklardaki yağ ve adalelerin geçimine bağlıdır. Uygun egzersiz, pürüzsüz ve harikulade biçimli bacaklara sahip olma güzergahında en ehemmiyetli adımdır. Öncelikle Sıhhatinize Dikkat Etmelisiniz
Özellikle uzun saatler ayakta çalışan bayanlarda bacak sızıları, karıncalanma gibi vaziyetler sık sık yaşanan meselelerdir. Günün deli bir biçimde akıp giden süratinin de negatif bir tesiri vardır ve sıhhatsiz bacaklar bu gidişattan en çok hasara uğrayanlardır. Özellikle geeleri, bacaklarda ve ayaklarda kombine sızılarla karşılaştığınızda, bu gidişat bacak sıhhatinizde bozukluklar olduğunun sebebi olabilir. Bu gidişata dikkat edilmeli ve makûslaşıyor ise hemen rehabilitasyon edilmelidir.
Bacak yaralanmaların tek sebebi, yüksek topuklu ayakkabılar giymek tabiki olamaz. İçki alımı, sigara ve balanssız beslenme yatkınlığında olanlarda bacak sızıları görülebilir, tüm ağırlaştırıcı etkenler zayıf kan dolaşımına, selülit ve çatlakların daha apaçık bir görünüme neden olur ve hatta bacak atardamarlarında paptlama görülebilir.
Hoş Bacaklar İçin İpuçları
Daha sıhhatli ve daha şekilli bacaklara sahip olmak için temel adım , koşu ve sıçrama sporları yapabilmektir. Hoş ve harikulade bir tonda bacaklar devamlı egzersiz yoluyla elde edilebilir. Bu egzersizler adale, düzgünlük ve elastikiyet elde etmek için takviyeci olur. Aynı zamanda genel olarak tam bedene verim sağlar, düzgün ve gelişmiş bir kan dolaşımı oluşturur. Egzersiz için eğitim kursu orta ve kumpaslı olarak belli bir müddet yapılmalıdır. Misalin, bir ay süresince yoğun ve titiz bir çalışma ve sonrasında aralıksızın olmaması vaziyeti faydasız olacaktır.
Bu rutin bir iş olmalıdır.”Bacaklarımı günün sonunda ağır ve şişmiş seziyorum.” Bu da en çok şikayet edilen gidişatlardan biridir. Belki de bu gidişata yüksek topuklu ayakkabı ideal topuk uzunluğu üç santimetreden fazla olmamalıdır ya da sıkı ayakkabı giymek neden olur. Bu vaziyette, şişliği rahatlatmak için öğleden sonra soğuk su, tuz ve kabartma tozu kapsayan bir leğende ayaklarınızı nemlendirebilirsiniz. Veya iki avuç dolusu kocaman tuz ve kabartma tozunu, soğuk su ile dolu bir leğende karıştırıp, en az 5 dakika süresince ayaklarınızı nemlendirebilirsiniz. Sonra ayaklarınızı iyice kurulayıp, ayak tabanı ve ayak bileklerinden başlayarak, özel bir krem ​​kullanarak ayaklarınızı ovabilirsiniz.
Size yoğun bir günün ardından bitkin bacaklarınızı hafifletmek için son derece tesirli olan bir başka rehabilitasyon yöntemini veriyoruz.
Koltuğa oturun ve bacaklarınızı bir sandalyenin üzerine uzatın, veya yatağınıza yatın ve bacaklarınızı duvardan yukarıya doğru kaldırın, yoksa bunlar size güç mü geldi? Daha kolay olanıda var tabiki.Uyurken bacaklarınızın altına bir yastık koyun ve bacaklarınızın bedeninizden azıcık daha yukarda olmasını sağlayın. Bu eylem, adalelerin rahatlamasına izin verir ve kan dolaşımını artırır. Ve sonrasında,şiş ayak bileklerinizin hafiflemiş olacağından emin olun! Www.artikbumoda.com.tr farkıyla..      

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?