• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,00
 • ALTIN
  %0,04
 • BIST
  %0,68
Sivilce,Saç ve Kilo Problemlerine Çözüm Önerileri

Sivilce,Saç ve Kilo Problemlerine Çözüm Önerileri

Hoş görünmemizi yasaklayacak her vaziyet çoğu zaman bizi asap eder. Sivilceler, selülitler, biçim almayan saçlar… Gerçeğinde hepsiyle başa çıkmak muhtemel. Yeter ki ümitsizliğe kapılmayın ve değiştirmek için gayret gösterin.Sivilceler Kendimizi sivilcelerden, benlerden ya da kirlerden ibaret biriymiş gibi sezdiğimizde tüm dünyamız kararır. Kimsenin suratına bakamaz oluruz ve çevremizdekilerin bizi hoşlanmayacağını düşünürüz.Çözüm Sivilce, siyah nokta, ben… […]

Hoş görünmemizi yasaklayacak her vaziyet çoğu zaman bizi asap eder. Sivilceler, selülitler, biçim almayan saçlar… Gerçeğinde hepsiyle başa çıkmak muhtemel. Yeter ki ümitsizliğe kapılmayın ve değiştirmek için gayret gösterin.
Sivilceler Kendimizi sivilcelerden, benlerden ya da kirlerden ibaret biriymiş gibi sezdiğimizde tüm dünyamız kararır. Kimsenin suratına bakamaz oluruz ve çevremizdekilerin bizi hoşlanmayacağını düşünürüz.
Çözüm Sivilce, siyah nokta, ben… Mesele her neyse onun üstesinden nasıl gelebileceğinizin yanıtını arayın. Bu mevzuda yapılabilecek en doğru hareket bir dermatoloğa müracaat etmek olacaktır. Böylece cildinizi daha iyi tanıyacak ve uzman önerisiyle doğru mahsulleri kullanmış olacaksınız.
Sabırlı olun ve sivilcelerinizle oynamayı bırakın.

Saçlar İşe ya da dolaşmaya gitmeden evvel en büyük meselemiz saçlarımızdır. Saçlarımızı şekle sokmak için çok zaman tüketiriz. Saçları kıvırcık olanlar kabarması ve elektriklenmesinden, düz olanlar kafalarına yapışkan ve cansız görünmesinden şikayet ederler.
Çözüm Saçların şekle girmemesinin en ehemmiyetli sebebi nemsizlik, fazla yağlanma, uçlardaki kırıklar gibi saç meseleleridir. Bu meselelerden kurtulmak için saç meselesini tespit edip uygun mahsulleri seçmelisiniz. Kıvırcık saçlar için bukleleri canlandıran, düz saçlar için pürüzsüz düzlük sağlayan mahsuller ile artık onları şekle sokmak daha kolay.
Kilo 3,5,8,15,20…Vermek istediğimiz kglar değişik olsa da kilo meseleyi bir haylimizin başlıca saplantılarından… Ancak bu meseleler değişiklerinden daha ehemmiyetli zira şuursuzca yapılan perhizler sıhhatimizi tehdit etmekte ve sağlık meselelerine yol açmaktadır.
Çözüm Öncelikle bir diyetisyene müracaat etmelisiniz. Onun söyledikleri güzergahında yaşam stilinize en uygun perhizi seçmelisiniz.

Yafta Saç Bakımı sivilceler için nasihatler saça biçim verme fazla kilolardan kurtulma yolları zayıflamak için nasihatler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?