• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %0,72
 • BIST
  %3,14
Takma Kirpik Kullanımı

Takma Kirpik Kullanımı

Son senelerin trendi takma kirpikler ve bu doğrultudaki mucizevi tasarımlar hoşluğuna düşkün tüm kadınlar için alaka odağı oldu. Fakat güzelliktende öte olan hadisenin sağlık ebadı hepimizin bildiği gibi herşeyden ehemmiyetli. Takma kirpikler nasıl kullanılır, nasıl takılır ve çıkarılır, rastgele bir mahzuru yan tesiri var mıdır? Www.Kadinay.Net web çalışanları kafanızdaki tüm bu sual işaretlerini gidermek ve […]

Son senelerin trendi takma kirpikler ve bu doğrultudaki mucizevi tasarımlar hoşluğuna düşkün tüm kadınlar için alaka odağı oldu. Fakat güzelliktende öte olan hadisenin sağlık ebadı hepimizin bildiği gibi herşeyden ehemmiyetli. Takma kirpikler nasıl kullanılır, nasıl takılır ve çıkarılır, rastgele bir mahzuru yan tesiri var mıdır? Www.Kadinay.Net web çalışanları kafanızdaki tüm bu sual işaretlerini gidermek ve bu doğrultudaki uygulamalarınızda doğru sonucları almanız ismine mevzu üzerinde araştırmalar yaptı.. En doğru bilgi ve uygulamaları alakanıza sunuyoruz. Takma kirpikleriniz gözlerinizin hoşluğuna hoşluk katsın!.. Www.Kadinay.Net Bayana Dair Herşey!.. Takma kirpikler bir anda size göz kamaştırıcı bir bakış kazandırabilir. Düğün gününde bir geline uygulanan takma kirpiğin ona kattığı büyüleyici hoşluğu bir hayli defa görmüşsünüzdür. Peki temelinde bu çok kolay bir aksesuar olan takma kirpiği kullanmakta neden kararsız ediyorsunuz? Bizim nasihatimiz; uygulayın ve günün sevincini çıkarın!
Temel emel itibariyle iki çeşit takma kirpik cinsi vardır. Bunlar; tüm kirpik çizgisine uygulanan Full Takma Kirpik ve seyrek alanlara uygulanan Fertsel Takma Kirpik‘dir. Full takma kirpikler değişiğine göre daha kolay uygulanır fakat burdaki problem kirpiğin natürel gözükmemesidir. Buna karşılık fertsel uygulanan takma kirpikler ise tutarlı bir el ve bunun yanında pratik ister. İkisi arasındaki tercih ise tamamen size kalmış bir durum.
Takma Kirpik Nasıl Uygulanır: * Takma kirpiği uygulamadan evvel maun rengi göz sürmesi ile kirpik hattınızın üstünü aynı güzergahta çizmelisiniz. * Sonrasında hafifçe dağıtın. Bu dumanlı bir görünüm kazandırıp takma kirpik bandını saklayacaktır. * Şimdi parmağınıza ufak bir ölçüde yapıştırıcı uygulayın ve takma kirpik bandını hafifçe sürükleyip nazik bir biçimde sürün. Şayet fertsel kirpik uyguluyorsanız kirpikleri yapıştırıcıya daldırın. * Takma kirpiklerinizi olası olduğunca kendi kirpiklerinize yakın uygulamaya çalışın ve gözün dışına doğru hafifçe bastırıp uygulayın. * Şayet fertsel takma kirpik kullanacaksanız, gözün dış köşesine doğru uygulayın. * En natürel görünüm için birkaç fertsel kirpik uygulamanız yeterli olacaktır. * Uygulamadan sonra takma kirpiklerinizi natürel olanlar gibi kıvırcıklaştırın ve rimel uygulayın. * Yapıştırıcıdan dolayı uzun süreli kullanım gözlerde tahrişe hatta enfeksiyona neden olabilir. Bundan dolayı bu uygulamayı daha çok özel günlere gizlemeniz sıhhatiniz açısından bereketli olacaktır.  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?