• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %0,72
 • BIST
  %3,14
Vitaminlerle İhtiyarlamayı Yavaşlatın

Vitaminlerle İhtiyarlamayı Yavaşlatın

Sevgili okurlarımız her insanın kaçınılmaz hakikatlerinden bir olan yaşlılık; Zaman geçtikçe oluşan buruşukluklar cildin kırışması, beneklerin oluşması, dokunun incelmesi kaçınılmazdır. Vitaminlerle İhtiyarlamayı Yavaşlatın sloganıyla yolara çıkarak, bedelli okurlarımıza daha evvelden verdiğimiz buruşukluk ve ihtiyarlamada ehemmiyetli tiyolar dan sonra şimdi paylaşacağımız mevzumuzda belirtdiğimiz Vitaminlerle Bedeninizi daha sıhhatlik yapabilir ve yaşlılık izlerine mani olabilirsiniz. Senelere alan okumak, […]

Sevgili okurlarımız her insanın kaçınılmaz hakikatlerinden bir olan yaşlılık; Zaman geçtikçe oluşan buruşukluklar cildin kırışması, beneklerin oluşması, dokunun incelmesi kaçınılmazdır. Vitaminlerle İhtiyarlamayı Yavaşlatın sloganıyla yolara çıkarak, bedelli okurlarımıza daha evvelden verdiğimiz buruşukluk ve ihtiyarlamada ehemmiyetli tiyolar dan sonra şimdi paylaşacağımız mevzumuzda belirtdiğimiz Vitaminlerle Bedeninizi daha sıhhatlik yapabilir ve yaşlılık izlerine mani olabilirsiniz. Senelere alan okumak, yıllanmış şarap örneği, her yaşta hoş olmak için, senelere karşı çözümler, ihtiyarlamaya karşı vitaminlerde saklı olduğunu tıp bilim adamlarının açıklamalarından duymuşuzdur. Sizler için yaptığımız minik araştırmalar neticesinde C Vİtamini, E Vitamini, A Vitamini, Niasin B3 Vitamini yaşlılık sırasında kullanacağımız vitaminler olduğunu ve bu vitaminleri kullanarak kendimizi daha zinde sezeceğimizi bedelli okurlarımızla paylaşmak istedik. Herşey sizin için Www.Kadinay.Net Bayana Dair Herşey. C VİTAMİNİ: Hava lekeliliği, sigara ve güneş ışınlarının hasarları serbest radikallerin oluşmasına neden olur. Bunlar da zamanla cildinizi ihtiyarlatır. C vitamini,bu meseleyi eksilten bir antioksidandır. Tene doğrudan uygulandığında güneşin hasarlı tesirlerine karşı cildi korur. Kolajen yapımını artırarak cildinizin genç görünmesini sağlar. Ayrıca yapılan araştırmalar C vitaminin, kanserden korunma noktasında da tesirli olduğunu gösteriyor. Taze sebze ve meyveler en iyi C vitamini kaynağıdır. E VİTAMİNİ: Yağda çözünen bir vitamin olan E vitamini, kremlerde kullanıldığında kuru ve çatlamış cildi onarır. Cildi UVB tahribatından gözettiği için güneş kremlerinde de sıkça kullanılır. E vitaminini doğru ölçüde aldığınızda serbest radikallerin verdiği hasarların eksiltilmesine yararı olur. Bağışıklık sistemini de kuvvetlendirmektedir. Fındık, ceviz, tohumlar, yeşil yapraklı sebzeler, soya yağı, kanola yağı gibi bitkisel yağlar en iyi E vitamini kaynaklarıdır. Ayrıca besin yardımlarında ve doğrudan cilde uygulanan krem ve losyonlarda da bulunur. A VİTAMİNİ: Doğrudan tene uygulandığında retinol kapsayan kremler gibi güneşin negatif tesirlerini ve ince çizgileri eksiltir. Doğru ölçüde alındığında kemik sıhhatini korur. Ancak gereken ölçüden fazla alındığında kemik dokuya hasar verebilir. Yumurta, ciğer, yağlı balıklarda bol ölçüde bulunur.
    NİASİN B3 VİTAMİNİ: Bir B grubu vitamini olan niasin, zamanla nem kaybeden cildinizin nemi yakalamasına takviyeci olur. Ölü tenin bedenden atılmasını basitleştirir. İyi kolesterolün çoğalmasını, trigliseridin düşmesini sağlar. Bu da kalp krizi tehlikesini eksiltir. Balık, et, tavuk eti, yumurta ve zenginleştirir ekmek gibi birçok besinde bulunur.    

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?