• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,17
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %-1,86
2010 Yılı Makyaj Trentleri İle Güzellik

2010 Yılı Makyaj Trentleri İle Güzellik

Makyaj yapmak, her kadının natürel ve vaz geçilmez hakkıdır bana göre. Ama, makyajı layıkıyla yapmak koşuluyla. Ayrıca girdiğimiz yaz aylarında da hafif makyajlar ehemmiyetini her zamanki gibi gözetmekte. Natürel ve itinayla yapılmış bir makyaj, bir bayanı, sanki, prensese dönüştürebilir. Hanımların makyaj yapma hürlüğünden esinlenen modacılar, her sene yeni trendler tanımlar ve hanımların alkışına sunar. Bu […]

Makyaj yapmak, her kadının natürel ve vaz geçilmez hakkıdır bana göre. Ama, makyajı layıkıyla yapmak koşuluyla. Ayrıca girdiğimiz yaz aylarında da hafif makyajlar ehemmiyetini her zamanki gibi gözetmekte.
Natürel ve itinayla yapılmış bir makyaj, bir bayanı, sanki, prensese dönüştürebilir. Hanımların makyaj yapma hürlüğünden esinlenen modacılar, her sene yeni trendler tanımlar ve hanımların alkışına sunar. Bu senenin makyaj trenlerinde neler varmış, gelin hep beraber bir gözatalım.
* Işıltılı parlak dudak boyasıların devri bitti. Bu senenin makyaj trendlerinde, mat renkler öne çıkıyor.Rujda kırmızı, pembe, pastel renkler,çok moda. Fakat, kesinlikle mat renkler olmalı. * Gözlere parıltılı, pullu makyaj yapma modası bitti. Artık hafif ışıltıyı veren, azametsiz ve natürel duran mahsuller kullanılıyor.

* Gözlerde, gri, yeşil, kahve gibi renkler kullanılacak. Fakat, bu farları, sade değil, ışıltılı farlarla zenginleştirerek kullanmanız gerekiyor. * Bu sezon, suratın tek bölgesi değil, tüm bölgeleri denk oranda, ön tasarıya çıkarılıyor. Lakin mübalağaya kaçmadan, natürel bir biçimde yapılmalı. Hem hafif bir makyajla gözleri, hem de çok koyu olmayan bir dudak boyasıyla dudakları öne çıkarabilirsiniz. * Kaş kalemi, çok daha sık kullanılarak, kaşlarında ön tasarıya çıkarılması amaçlanmış.

Yafta Makyaj Moda kahve Devri Mat PASTEL MAKYAJ Renkler Sade Sunar Tek Trendler Veren Yeni 2010 SENEYİ MAKYAJ TRENDLERİ 2010 seneyi göz makyajı 2010 dudak makyajı 2010 makyajı 2010 renkleri 2010 göz renkleri 2010 moda farları

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?