• DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %0,31
 • ALTIN
  %0,75
 • BIST
  %3,14
8 Adımla Muhteşem Kaşlara Sahip Olun

8 Adımla Muhteşem Kaşlara Sahip Olun

En tehlikeli şeylerden biridir yanlış alınmış kaşlar… Bir anda suratının ifadesi değişebilir, ulus arasında “kaşım darıldı” biçiminde deyim edilen facia reelleşir ve alınan yerden kaş çıkmaz!O surattan kaşınızı kesinlikle uzman birine aldırmalısınız. “İlle de ben alacağım” diyorsanız evvel yazımızı okuyun.1 Kaşlarınızı bir fırça takviyesiyle düzenleyin ve yukarıya doğru tarayın. Şayet kaşlarınız düzse alta doğru tarayın. […]

En tehlikeli şeylerden biridir yanlış alınmış kaşlar… Bir anda suratının ifadesi değişebilir, ulus arasında “kaşım darıldı” biçiminde deyim edilen facia reelleşir ve alınan yerden kaş çıkmaz!
O surattan kaşınızı kesinlikle uzman birine aldırmalısınız. “İlle de ben alacağım” diyorsanız evvel yazımızı okuyun.
1 Kaşlarınızı bir fırça takviyesiyle düzenleyin ve yukarıya doğru tarayın. Şayet kaşlarınız düzse alta doğru tarayın. Minik bir makasla sıradan uzunluğa erişinceye kadar kıslatın. Böylece reel kaş biçiminiz ortaya çıkacaktır.
2 Kaşınızın bütün ortasını kalem takviyesiyle tanımlayın. Kalemi burnuzun hemen yanında ve dik bir biçimde tutun. Kalemin dışında kalan kısım burnunuzun geniş görünmesine neden olur.
3 Kalemi göz bebeğinizin önünde tutun. Kalemin ucunun gösterdiği nokta, kaşınızın kavisli olması gereken yerdir.
4 Kalemi bir ucunu burnunuzun kenarına öbür ucunu gözünüzün kenarına gelecek biçimde tutun. Kalemin ucunun gösterdiği nokta kaşınızın bitmesi gerektiği noktadır.

5 Beyaz bir kalem kullanarak alınacak olan kaşların yerini tanımlayın. Beyaz renk, kaşın koyu görünmesini sağlar. Böylece alırken size kolaylık olur.
6 İki kaşınızın arasını ağda takviyesiyle arınabilirsiniz. Bu hem daha süratli hem de daha kolay bir usuldür. Ağdayı tüylerin çıkış istikametine doğru uygulayın ve çekin.
7 Beyaz renkli kısımda bulunan fazla tüyleri cımbız takviyesiyle alın.
8 Son olarak cildinizde bir buz küpünü 5-6 dakika bekletin. Böylece kızarıklıkların oluşmasını önleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır