• DOLAR
  %0,17
 • EURO
  %0,38
 • ALTIN
  %0,39
 • BIST
  %-1,07
Anew Reversalist Renewal Serum – Anew Reversalist Yenileyici Serum

Anew Reversalist Renewal Serum – Anew Reversalist Yenileyici Serum

Hoşluk salonu olarak tabiata gittiniz mi? Bir tohumdaki , bir nebat kökündeki vitamin ve mineral değerini öğreniyor musunuz? Nebatların ve natürel mahsullerin gençliğe tesiri hakkında bilginiz ne kadar? Natürel, nebatsal malzemelerin hoşluğa faydayı neden ehemmiyetli? Son senelerde en çok bu suallere yanıt arıyoruz. Öncelikle şunu unutmayalım: Şifalı nebatlardaki ve natürel mahsullerdeki mineral ve vitamin yoğunluğu […]

Hoşluk salonu olarak tabiata gittiniz mi? Bir tohumdaki , bir nebat kökündeki vitamin ve mineral değerini öğreniyor musunuz? Nebatların ve natürel mahsullerin gençliğe tesiri hakkında bilginiz ne kadar? Natürel, nebatsal malzemelerin hoşluğa faydayı neden ehemmiyetli?

Son senelerde en çok bu suallere yanıt arıyoruz. Öncelikle şunu unutmayalım: Şifalı nebatlardaki ve natürel mahsullerdeki mineral ve vitamin yoğunluğu hayli fazladır ve ehemmiyetli neticeler kazandırır. Ayrıca içlerinde var olan etmen maddeler hoşluk için çok bereketlidir. Bir Hayli cilt problemini bu yolla halledebilirsiniz. O nedenle her zaman olduğu gibi diyoruz ki, tabiatın hoşluk salonu sizi pişman etmez..
Son zamanlarda hemen herkes hoşluk için nebatsal yöntemler soruyor. Natürelliğin , natürel hayatın bu kadar dağılması elbette neşelendirici. Hepimiz bunu kastetmeli ve katkılı maddelerin hayatımızdan uzaklaştırılması doğrultusunda gayret harcamalayız. Buna müteveccih alaka insanların bilinçlenmesi ile de alakalı. Şifalı nebatlar çok daha öncekilerden bu yana hoşluk için bir vasıta olarak kullanıldı. Günümüzde bir hayli kadın bu usullere “hoşluk iksiri” olarak adlandırıyor. Buruşuk bir surat, dökülen bir saç, sivilceli cilt.. Tam bunlar için tabiat ananın yöntemi kesinlikle bulunmaktadır. Yalnızca o da değil; stresli iseniz, sık sık bitkin düşüyorsanız bunlarında çözümü tabiatta arayın.
Nebat deyince her şeyinden faydalanmayı planlayalım. Yaprakları, tohumları ve kökleri.. Her şeyi ayrı operasyonla bize sunuluyor. Ve her şeyi değişik bir takate çözüm buluyor. Evvelden pek belirsizdi. Fakat şimdi insanlar şifalı nebatlardaki mineral ve vitamin yoğunluğunun ne kadar fazla olduğu mevzusunda bilgilere sahipler.
Evet, ihtiyarlama fobisi, buruşukluk kabusu, çil korkusu, sivilceler derken insanın psikolojisi altüst oluyor… Hepsine natürel yollarla veda edebilirsiniz. Bu fobilerden sıyrılabilirsiniz. Genç kalmak, genç görüntü elde etmek için her yol tabiatın koynunda. Ehemmiyetli olan incelemek, doğru nebata doğru yoldan erişmek… Hoşluğa erişmenin gizeme gizeme basamakları varsa şayet, ilk basamak tabiata inanmak, ikinci basamak doğru elden, doğru bilgi almak, üçüncü basamak ise bunu sabırla uygulamak. Şunu söyleyelim: Hoşluk sabır ister. Şimdi sizlere bazı usuller vereceğim. Surat masajları için nebat karışımları ile yapılan maske ler.. Bunlar ya çizgiler için natürel çözümler sunuyor ya da sivilceli ciltler için yöntem veriyor. En ehemmiyetlisi şu sıcaklarda suratı basan çiller… İşte bunlarla alakalı olarak tabiatın hoşluk salonundan birkaç yöntem:
Mat ciltler için Bunun için size “aylandız” diye bir nebattan söz edeceğim. Sedefotugillerden.. Avrupa ’ya Çin ’den getirilmiş.. Kısa zamanda yetişip boy atan gür nebat. Genellikle gölge ağacı olarak dikilir. Makûs koktuğu için “kokarağaç” de denir. Bu nebatın yapraklarını kaynar suya atın. Soğuyunca yaprakları içinden çıkarın bir fincan badem yağı ilave edin. İçine bir fincan süt ve bir fincan da yumurta akı koyun. Azıcık da yulaf unu ile karıştırınca maske niz hazır demektir. Bu maske yi suratınıza sürün. Yarım saat sonra yıkayın.. Cildinizin parladığını, çok hoş görünüm kazandığını göreceksiniz ve neticeden memnun kalcaksınız.
Çillere takat Badem içindeki vitamin ve mineraller cilt için çok faydalı. Bir su kadehi bademi vurarak kırın. İyice yumuşak kıvama gelsin. İçine yarım fincan süzme bal ilave edin. Bir yumurtanın akı ve azıcık gülsuyu da ilave ettikten sonra iyice karıştırın. Bu maske yi haftada iki kere uygulayın. Çillerin giderilmesi için çok verimlidir. Ayrıca Herbalium ’da çiller için natürel olarak hazırlanmış hazır kremler de bulunmaktadır
Buruşukluğa iyi gelen maske Bir adet turpu rendeleyin. Bunu bir fincana koyun ve bir kaç dakika kaynatın. İçinden turbu çıkarın. Bu su soğuduktan sonra bir çorba kaşığı limon suyu ilave edin. Bir yumurta akı ile azıcık daha karıştırın. Bu kardığınız malzemelerin içeriğine azıcık da süt ilave ettikten sonra yarım çay kadehi bir çorba kaşığı pirinç unu ilavesiyle yine karıştırın. En son operasyonunuz ise badem yağı. Bir çorba kaşığı badem yağı da ilave edip, karıştırınca maske niz hazır demektir. Bu maske yi haftada iki kere uyguladığınızda buruşukluk ların kalmadığını göreceksiniz. Ancak ciltte yarım saat kalması gerekli. Ayrıca ciltteki çiller için bu maske de bereketlidir.
Sivilceler Sivilceler için akburçak taneleri gayet pozitif soruçlar yaratır. Akburçak tanelerini bir havanda dövün. Su ilave edip hamur yapın. İçine yumurta sarısı, azıcık saf zeytinyağı, bir kaşık da süzme bal koyun. Tam malzemeleri karıştırın. Bu maske cildi besler. Gözenekleri açar. Kumpaslı kullanımda sivilceleri ortadan kaldırır. Ayrıca Herbalium ’da sivilceler için natürel olarak hazırlanmış krem bulmanız muhtemel..
Natürel bronzlaşma, natürel bakım, hoşluk ve nebatsal kalıcı zayıflama ile alakalı suallerinizi her zaman bekliyoruz. Natürellikten kopmamanız dileğiyle…

Yafta hoşluk maskeleri mat ciltler için maske mat ciltlere nebatsal maskeler kokarağacın bereketleri aylandız nebatı bademle yapılan cilt maskeleri bademin çillere faydayı bademin cilde bereketleri buruşukluk maskesi badem yağının cilde yararı badem yağı ile cilt maskesi surat buruşukluklarına natürel çözüm surat buruşukluklarına nebatsal maskeler sivilceler için maske volkan kurt

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?