• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,00
 • ALTIN
  %0,04
 • BIST
  %0,68
Bitkisel Yollarla Göğüs Büyütme Yöntemleri

Bitkisel Yollarla Göğüs Büyütme Yöntemleri

Estetik operasyon olmadan, silikon taktırmadan kocaman ve diri göğüslere sahip olmak isteyen tüm hanımlara duyurlur! Altta yayınlayacağımız nebatsal öneriler idealinizdeki hacimli göğüslere sahip olmanızı sağlayabilir. LÜZUMLU MALZEMELER: * 1/2 lt su,* 250 çemen otu filizi,* 1 tutam anason,* 1 tutam fesleğen,* 1 tutam frenk kimyonu,* 1 tutam dereotu,* 1 tutam rezene,* 1 tutam meyan kökü […]

Estetik operasyon olmadan, silikon taktırmadan kocaman ve diri göğüslere sahip olmak isteyen tüm hanımlara duyurlur! Altta yayınlayacağımız nebatsal öneriler idealinizdeki hacimli göğüslere sahip olmanızı sağlayabilir. LÜZUMLU MALZEMELER: * 1/2 lt su,* 250 çemen otu filizi,* 1 tutam anason,* 1 tutam fesleğen,* 1 tutam frenk kimyonu,* 1 tutam dereotu,* 1 tutam rezene,* 1 tutam meyan kökü tozu,* 1 tutam mercanköşk,* 1 tutam limon otu HAZIRLANIŞI VE KULLANIM BİÇİMİ: Suyun içine tüm malzemleri koyup, kaynatın. soğuduktan sonra, süzün. Elde etiğiniz nebatsal karışımdan, sabah akşam 1 kadeh için. Sade olarak içemiyorsanız, limon ve bal ile tatlandırarak içiniz. Bu nebatsal çayın dışında, dahili ve harici olarak uygulayabileceğiniz usuller ; Portakal Yağı: Cildinizi sıkılaştıracağından masaj yaparak cildinize uygulayın.
Mersin Yağı: Kas güçlendiricidir, masajla göğüslere uygulandığında göğüslerde sertleşme ve sihrime sağlar.
Çörek Otu Yağı ve Rezene Çayı: Göğüslerdeki hormon salgılamasını artırarak, göğüslerin gelişmesini sağlar. 1 fincan rezeneye 5 damla dökerek kullanabilirsiniz.  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?