• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,07
 • ALTIN
  %0,18
 • BIST
  %1,45
Botoxla Güzelleşin

Botoxla Güzelleşin

Kaş kaldırma, göz kenarları buruşuklukları gibi meseleleri gideren botox uygulamaları, öğle arasında yapılabilen sıradan hoşlaşma usulü haline geldi. Etrafımızda, hoşluk müsabakasına katılacakmış gibi alaka çekici hoşluktaki bayanlara daha çok rastlar olduk. Böyle bir görümünü kazanmanın yolu bir hoşluk merkezinden geçiyor. Kalkık kaşlar, kaz ayaksız gözler.. Bu ikisi suratı hoş, gözü çekici gösteren iki ehemmiyetli unsur. […]

Kaş kaldırma, göz kenarları buruşuklukları gibi meseleleri gideren botox uygulamaları, öğle arasında yapılabilen sıradan hoşlaşma usulü haline geldi.
Etrafımızda, hoşluk müsabakasına katılacakmış gibi alaka çekici hoşluktaki bayanlara daha çok rastlar olduk. Böyle bir görümünü kazanmanın yolu bir hoşluk merkezinden geçiyor. Kalkık kaşlar, kaz ayaksız gözler.. Bu ikisi suratı hoş, gözü çekici gösteren iki ehemmiyetli unsur. Botox’la sağlanan bu özellik, bayanların ne zamandır müracaat ettiği gençlik yollarından biri. Seçim oranı hala ön sıralarda yer alıyor. Yapılan bir araştırmaya göre, yılda 3 kere kumpaslı botox yapıldığında hiç bir yan tesirinin bulunmadığı ve bağışıklık görülmediği ortaya çıkmış..

Botox’u sınayanlar artıyor TV’den ve medyadan izlenen “botox’lu hoşlar”deki metamorfozu görenlerin büyük çoğunluğu , bu uygulamayı bir defa da olsa sınıyormuş. Amerika’daki botox istatistikleri hayli esrarengiz. Estetik için 12.4 milyar dolar tüketmişler.. Toplam 11.5 milyon estetik uygulama asıllaşmış. Bunların yüzde 81’i nin botox gibi operasyonsuz uygulamalar olduğunu söylüyor araştırma. Türkiye’de ise 25 hekimin hasta profili üzerinde yapılan bir araştırmaya göre de, bu usule alaka gösterenlerin yüzde 88’i bayanlar. Bu araştırmaya göre yaptıranların yaş grubu ise 35-60 yaş arası. Botox uygulayan Naturel Lazer’in Estetik Uzmanı Dr. Beyhan Arıkan, bu aralar tatile çıkmadan evvel, daha kısa yoldan netice verdiği için, bayanların bu yola müracaat ettiğini söylüyor. Öğle arası yarım saatte rötuş! Dr. Arıkan, öğle zamanı yemek tatili arasında dahi botox’a gelen olduğuna dikkat toplayarak, genç, yanılgısız görünmek isteyip ‘zaman bulamama’ meselesinden yakınanların öğle tatillerini kullanarak problemi çözdüklerini belirtiyor. Botox’un surata hemen yansıyan bir gençlik yöntemi olduğunu dile getiren Arıkan, kısa zamanda netice alındığı için, “hemen şimdi hoşluk” isteyenlerin de alternatifi haline geldiğini belirtiyor. Özelikle alın, göz etrafı ve kaş arasındaki çizgilerin daha yaşlı gösterdiğini, bunların da mimiklerden kaynaklandığını vurguluyor. Arıkan, “Bu mimikleri bazı adaleler yapıyor. Biz o adaleleri hafifleterek, negatif görünümü yok ediyoruz. Bu sayede daha fazla buruşukluk alana gelme tehlikeyi de kalmıyor” diye vurguluyor.
Koltuk altı terlemesine kesin netice Natura Lazer’de yalnızca Botox değil, lazer uygulamaları, mezoterapi ve operasyonsuz estetiğin dışında değişik zayıflama usulleri de reelleştiriliyor. Botox’la yaza ayının en korkunç meseleyi olan ‘koltuk altı terlemesinin’ de yok edildiğini belirtiyor. Ve özellikle bu sıcaklarda fazla terleme mağduru olanların botox usulüne sıcak baktığını anlatıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?