• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %0,17
 • ALTIN
  %1,00
 • BIST
  %3,14
Cildinizi OHT Peptide 3 Peeling İle Gençleştirin

Cildinizi OHT Peptide 3 Peeling İle Gençleştirin

Cildinizin her zaman pak ve berrak olmasını istiyorsanız derinize özen göstermelisiniz. Konutta yapacağınız bakımların yanında bazı özel mahsuller de genç ve taze görünümlü bir cilt için size destekçi olacaktır.OHT Peptide 3 Peeling Arınma Jeli, cildin daha pak ve yağsız olmasını sağlıyor. Cildi kurutmadan parlamayı önlüyor. Günlük cilt pakliği için geliştirilmiş OHT Peptide 3 Peeling Arınma […]

Cildinizin her zaman pak ve berrak olmasını istiyorsanız derinize özen göstermelisiniz. Konutta yapacağınız bakımların yanında bazı özel mahsuller de genç ve taze görünümlü bir cilt için size destekçi olacaktır.OHT Peptide 3 Peeling Arınma Jeli, cildin daha pak ve yağsız olmasını sağlıyor. Cildi kurutmadan parlamayı önlüyor.

Günlük cilt pakliği için geliştirilmiş OHT Peptide 3 Peeling Arınma Jeli, soya, jojoba ve prinç yağı kapsayan mikropartikülleri ile cildi hırpalamadan derinlemesine arınıyor ve tıkanmış gözeneklerinden temizleterek görünümünün daha pürüzsüz olmasına katkıda bulunuyor.
OHT Peptide 3 Peeling Arınma Jeli, geliştirilmiş yağ ve gözenek önleyici yöntemiyle, gözeneklerin görünümünün gevşetilmesine destekçi oluyor.
Siyah noktalarınızdan kurtulurken, cildinizin pürüzsüz bir görünüm kazandığını seziyorsunuz. Başlıca aromatik zengin yağların esansları ile zenginleştirilmiş arınıcı, cildi ölü hücrelerden temizletirken, kurutmadan fazla yağına temizletiyor ve serinletiyor. İçindeki aromatik yağlar gerçekten zengin.
Soya, jojoba ve prinç yağı sentezinden oluşan ufak toplar, cildi hırpalamadan peeling tesiri gösteriyor ve siyah noktalardan arındırıyor.
Yeşil çay özü, anti-oksidan tesiri ile natürel bir yumuşatıcı tesirini gösteriyor, arınma operasyonu sırasında cilde rahatlık veriyor. Yukka Avize Ağacı Yağı, natürel bir arınıcı olarak, cildi kurutmadan yağ aşırısını ve pütürleri gidermeyi hedefliyor.
Islatıcı ve antioksidanlar kapsayan, suyla köpüren arınma jeli, ciltteki makyaj harabelerini yok ediyor. İltihaplı Sivilce önleyici özel bakım, cildin berrak ve sıhhatli görünmesini sağlıyor. İçeriğindeki özel yöntemiyle cildi nazik bir şekilde atarken, sivilce yaradılışını önlüyor.
15 çeşit aromatik nebat özü
OHT Peptide 3 Peeling Arınma Jeli içinde bütün 15 çeşit aromatik nebat özü mevcut. Vanilya, yasemin, ylang ylang gül, sardunya, nane, okaliptüs, limon, portakal, lavanta, gül özü, neroli özü yağları, egzotik ve çiçeksi aromaları ile hafifletici tesiri kastediyor. Nebatlar dolaşım tertip edici ve hafifletici tesirleri ile cildinize tazelik veriyor.
Uygulaması basittir.. Fındık büyüklüğünde bir ölçüyü2-3 puf ıslak cildinize parmaklarınız ile masaj yaparak 1 dakika kadar ovuşturmanız yeterlidir. Ilık su ile duruladıktan sonra cildinizdeki rahatlık ve tazelik hissi, kendinizi gençleşmiş sezmenizi sağlar. Günlük kullanım için geliştirilmiştir. İçeriğindeki aromatik yağlar sadece cildinizdeki yumuşaklık hissi ile değil, kokuları ile de duyularınızın hafiflemesine ve tazelenme hissine katkıda bulunur.
Tam bu aromaların sentezi ile OHT Peptide 3 Peeling Arınma Jeli, uygulandıktan sonra yalnızca cildinizi değil, kendinizi de arınmış, gevşemiş ve serinlemiş sezmeniz sağlar.
İçindeki tanecikler cildime hasar verir mi? Hayır. Soya, jojoba ve prinç yağı sentezinden oluşan ufak toplar, özellikle cildi hırpalamadan peeling tesiri göstermek üzere geliştirilmiştir. Cildi çizmez, tahriş etmez, nazik tesirlidir.
Tüm cilt tipleri için uygun mu? Evet, tüm cilt tipleri için uygundur. Yağlı ciltleri fazla yağdan temizletirken, kuru ciltlerin yağ oranını dengeler.
Kimler kullanabilir? 18 yaşını aşan herkes ve sarih yara bulunmayan tüm ciltler için uygundur.
Sigaranın negatif etkilerinden korur mu? İçeriğindeki Yeşil çayın natürel anti-oksidan tesiri ile, sigaranın hasarlı tesirlerini gidermeye destekçi olur
Erkekler de kullanabilir mi? Evet, tüm OHT peptide 3 ürünerinde olduğu gibi, Polishing Cleanser da hem erkekler hem de kadınlar tarafından güvenle kullanılabilir.
Her gün kullanabilir miyim? Evet, günlük kullanım için yönteme edilmiştir. Her gün kullanmanın negatif tesiri olmadığı gibi, kumpaslı kullanımın ciltte düzenleyici tesirleri gözle görülür olacaktır.
OHT Peptide 3 Peeling Arınma Jeli, fındık büyüklüğünde bir ölçü ıslak cilde parmaklarla masaj yapılmak suretiyle uygulanır. Uygulama sonrası cildin durulanması yeterlidir.
OHT Peptide 3 Peeling Arınma Jeli, cilt pakliği yapmak ve taze bir cilde sahip olmak için genç ve çekici görünmek isteyen kadınlar tarafından kullanılabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?