• DOLAR
  %0,15
 • EURO
  %0,30
 • ALTIN
  %0,35
 • BIST
  %-1,07
Cildinizi Soyarak Lekeleri Ortadan Kaldırın

Cildinizi Soyarak Lekeleri Ortadan Kaldırın

Cildinizi Atayarak Kirleri Ortadan Kaldırın – Atayıcı özelliği olan sentetik lif, sünger ya da eldiven kullanın. Atayıcı özelliği olan bir arınma mahsulünü süngerin, lifin ya da eldivenin üzerine serpin. Bazı arınıcılar % 25 oranında volkanik taş tozu kapsar. Bunlar yağlı cilt için bereketlidir. Buna karşın fazla arınıcı kullanımı yağ bezlerinin fazla yapımına da neden olabilir. […]

Cildinizi Atayarak Kirleri Ortadan Kaldırın
Atayıcı özelliği olan sentetik lif, sünger ya da eldiven kullanın.
Atayıcı özelliği olan bir arınma mahsulünü süngerin, lifin ya da eldivenin üzerine serpin. Bazı arınıcılar % 25 oranında volkanik taş tozu kapsar. Bunlar yağlı cilt için bereketlidir. Buna karşın fazla arınıcı kullanımı yağ bezlerinin fazla yapımına da neden olabilir. Bu sebeple dikkatli ve doğru ölçüde uygulamak gerekir.
Sünger ya da lif kullanarak dairesel hareketlerle cildinizi ovuşturun. Cildinizin boyun, surat gibi duyarlı kısımlarını ovalarken nazik olun.
Cildinizi daha sonra muntazamca kurulayın.

Atayıcı mahsuller cildinizi kurutabileceği için devamında cildinizi iyice ıslattığınızdan emin olun.
Hafif petrol, lanolin ve mineral yağları kapsayan ıslatıcıları seçim edin.
Dikkat : Cildinizi fazla atamayın. Şayet cildiniz az yağlıysa çatlamalara neden olabilir. Cildi çok fazla derecede sürtme, atama kılcal damarların zadelenmesine neden olabilir!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?