• DOLAR
  %0,08
 • EURO
  %-0,12
 • ALTIN
  %0,48
 • BIST
  %1,77
Demet Kutluay’ın Güzellik Hakkındaki Düşünceleri

Demet Kutluay’ın Güzellik Hakkındaki Düşünceleri

Kim demiş bayanlar anne olduktan sonra kendini vazgeçer diye. İşte size hoş bir misal Demet Kutluay. Hala bakımlı, hala hoş üstelik de natürel… Ne de olsa tüyoyu büyüklerinden almış. Devamlı göz önündesiziniz ve haliyle makyajlı. Cildinizi nasıl bakıyorsunuz? Ne yazık ki çok hassas bir cildim var. Yediklerime, güneşe, değişik mahsullere ve makyaja tepki gösterir. Bu […]

Kim demiş bayanlar anne olduktan sonra kendini vazgeçer diye. İşte size hoş bir misal Demet Kutluay. Hala bakımlı, hala hoş üstelik de natürel… Ne de olsa tüyoyu büyüklerinden almış.
Devamlı göz önündesiziniz ve haliyle makyajlı. Cildinizi nasıl bakıyorsunuz? Ne yazık ki çok hassas bir cildim var. Yediklerime, güneşe, değişik mahsullere ve makyaja tepki gösterir. Bu surattan her mahsulü kullanamıyorum. Cilt uzmanımın önerdiği ve onun hazırladığı karışımları uyguluyorum.
Çekimler dışında kendinize nasıl bir makyaj yapmayı seçim ediyorsunuz? Günlük makyajımda maskara, göz altı kapatıcısı, allık ve dudak parlatıcısı kullanırım. Özel bir geceye hazrılanırken ise, makyaj bazımın çok iyi olmasına özen gösteririm. İnce bir krem fondöten, gri tonlarda far ve kırmızı bir dudak boyası sürerim.
Hoşlukla alakalı bir saplantınız var mı? Kaşlarım. Kaş mevzusunda çok yakalayıcıyım. Herkese aldırmam. Yalnızca az az düzenletirim.

Saç modelinizi sık sık değiştirir misiniz? Hayır. O mevzuda da yakalayıcıyım sanırım. Çok banal bir modeli var ve kolay kolay kestirmiyorum. Yalnızca zamanı gelince kırıklarını aldırıyorum.
Bu yakalayıcılık hiç değişmez mi? Ayak tırnaklarıma kırmızı oje sürerim. Bu yeterince delice…
”Onsuz yapamam!” diyeceğiniz hoşluk mahsulünüz hangisi? Kerastase’ın Nutritive şampuanı. Öteki her şeyin seçeneği var ama onu bırakamıyorum.
Büyüklerinizden bildiğiniz hoşluk tüyoları var mı? Biz Bursalı’yız. Daha Öncekinden ailece hamama gider kese yaptırırdık. Anneannemin cildi hala pamuk gibidir. Annemin babaannesi, güneşderi korunmak için at otomobiline binerken dahi yanına şemsiye alırmış. Ben de güneşe çıkmıyorum. Gölgede dahi 30 SPF güneş gözetici kullanıyorum. Instyle

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?