• DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,37
 • BIST
  %-1,07
Genç Görünmenin Sırları

Genç Görünmenin Sırları

İhtiyarlama evvel ciltte tesirini gösteriyor. Kirler, buruşukluklar, çizgiler… Doğru uygulanan bakım bu tesirleri azaltabilyor…Gün süresince is, sigara dumanı, toz, mikrop gibi bir istif dış etmene maruz kalan cildimizin gözetici PH katmanının bozulmadan arınılması büyük ehemmiyet taşıyor. Aynı zamanda, bu harekât yapılırken cildin natürel neminin eksiltilmemesine dikkat edilmeli.Paklik ilk koşul– Arınma mahsulünü, parmak uçlarınızı kullanarak daire […]

İhtiyarlama evvel ciltte tesirini gösteriyor. Kirler, buruşukluklar, çizgiler… Doğru uygulanan bakım bu tesirleri azaltabilyor…
Gün süresince is, sigara dumanı, toz, mikrop gibi bir istif dış etmene maruz kalan cildimizin gözetici PH katmanının bozulmadan arınılması büyük ehemmiyet taşıyor. Aynı zamanda, bu harekât yapılırken cildin natürel neminin eksiltilmemesine dikkat edilmeli.
Paklik ilk koşul
– Arınma mahsulünü, parmak uçlarınızı kullanarak daire biçimindeki hareketlerle çeneden başlayarak yukarı doğru hareketlerle surat, boyun ve boynun alt kısmına uygulayın.

– Hafif nemlendirilmiş makyaj pedi ya da pamuk üzerine 4-5 damla tonik damlatın. Suratınızın alt kısmından başlayarak yumuşak hareketlerle yukarıya doğru çene, yanaklar, burun, alın tüm surat göz çevreyi, dudak kenarı hariç cildinizi arının.
– Cilt tipinize göre seçtiğiniz gündüz kreminizi sabah pakliğinden sonra spatül ile az ölçüde alarak nokta nokta tüm surata dağıtın. Hafifçe ve nazik biçimde çeneden başlayarak yanaklarınıza ve tüm suratınıza daire biçimindeki hareketlerle yedirin. Kalan kremi de boynunuza sürün.
– Gece bakım kremini ise, cildinizin paklik operasyonunu yaptıktan sonra nokta nokta dağıtarak sürün. Ardından hafif ve yumuşak daire biçimindeki hareketlerle masaj yapın ve elinizde kalan kremi boynunuza alttan yukarı doğru yedirin.
Aklınızdan çıkarmayın
– Sabun yerine size uygun bir arınma mahsulünü kullanmanın ilk tesirini cildinizdeki yumuşaklıkla sezeceksiniz. Makyajınızı arınmadan, ıslatıcınızı sürmeden asla uyumayın. Böylece gözenekleri tıkanmayan, problemsiz bir cildiniz olacak.
– Suratınız için kullanacağınız ıslatıcıyı kesinlikle boynunuza da uygulayın.

Yafta Hoşluk Hoşluk Gizemleri nasıl genç görünebilirim? cilt tipine göre uygulanacak usuller yüzdeki kirleri eksiltme yolları

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?