• DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,37
 • BIST
  %-1,07
Med-Lite Lazer Epilasyon Nedir

Med-Lite Lazer Epilasyon Nedir

İstenmeyen tüylerin epilasyonunda sızısız ve hızlı olan Med-Lite lazer bir hayli şahıs tarafından basitliği sebebi ile seçim edilmektedir. Med-Lite lazer , özel dalga boyu ve süratli ışın atışları sayesinde cildi imha etmeden kıl kökünü yok eder. Amerikan FDA onayına sahip bu sistemde güneş sınırlaması yoktur. Bronz deri de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine , […]

İstenmeyen tüylerin epilasyonunda sızısız ve hızlı olan Med-Lite lazer bir hayli şahıs tarafından basitliği sebebi ile seçim edilmektedir. Med-Lite lazer , özel dalga boyu ve süratli ışın atışları sayesinde cildi imha etmeden kıl kökünü yok eder. Amerikan FDA onayına sahip bu sistemde güneş sınırlaması yoktur. Bronz deri de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine , her mevsim rahatlıkla uygulanmaktadır.
Epilasyon sırasında tüylerin uzun olması gerekir . Med-Lite, sızısız bir yöntem olduğundan topikal anlaşma sağlayan kremlere lüzum dinlenmemektedir.
Epilasyon esnasında sararan tüyler 15-20 gün içerisinde dökülür. Tüylerin dökülme müddetinde tüy renginden rahatsızlık dinlemeden günlük etkinliklerinize devam edebilirsiniz . Med-Lite lazer epilasyonun revizyon seansı bulunmaktadır. Seansınız yapıldıktan sonra 15 gün içerisinde revizyonunuzu yaptırmak üzere buluşmanızı ayarlamanızı rica ediyoruz .

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?