• DOLAR
  %0,18
 • EURO
  %0,17
 • ALTIN
  %1,40
 • BIST
  %3,14
Genç Kızlara Hoşluk İpuçları

Genç Kızlara Hoşluk İpuçları

Ergenlik çağları, genç bir kızın en duyarlı seneleridir değil mi? Depresif ve gergin geçen günlerde insan ya kendine bakamaz ya da iyi baktığını varsayır fakat yanılır. Genç bir kızsanız şayet cildinize de duyarlı davranmalısınız. İleride özlemle andıracağınız bu senelerde, hem var olanı en sıhhatli biçimde kullanma hem de geleceğe yatırım yapma ismine cildinize en doğru […]

Ergenlik çağları, genç bir kızın en duyarlı seneleridir değil mi? Depresif ve gergin geçen günlerde insan ya kendine bakamaz ya da iyi baktığını varsayır fakat yanılır. Genç bir kızsanız şayet cildinize de duyarlı davranmalısınız. İleride özlemle andıracağınız bu senelerde, hem var olanı en sıhhatli biçimde kullanma hem de geleceğe yatırım yapma ismine cildinize en doğru bakımı yapın. Genç kızlara müteveccih en doğru, en sıhhatli hoşluk ipuçlarını haberin devamında bilin. Www.Kadinay.Net Bayana Dair Herşey!.. Genç bir kızsanız şayet söz mevzusu suratınız olduğunda hiçbir şeyde fazlaya kaçmayın. Cilt çok hassas olduğundan kullanılacak fazla ıslatıcı bile gözenekleri tıkayarak sivilcelere neden olacaktır. Islatıcı kullanımı genç kızlar için uyumadan birkaç saat evvel olmak koşuluyla günde sadece bir kez olarak öneriliyor.
Bunun yanı gizeme genç kızların cildiyle alakalı en büyük problem, sivilceler.. Hormonal farklılıklardan kaynaklanan sivilcelerin önüne geçebilme ismine genç bir kızın yapması gerekenler; el, surat ve saç pakliğine fazla dikkat etmek, ellerini devamlı yıkayarak pak yakalamak ve suratından uzak yakalamak.
Makyaj bir genç kızın için hoşluk anlamına gelmemelidir. Cilde az ölçüde makyaj uygulanmalıdır. Hafif bir allık ve dudak parlatıcısı size taze bir görünüm kazandırmaya yetecektir.
Genç bir kızın hoşluğu onun o hoşluğu ne kadar taşıyabildiği ile alakalıdır. Misalin değişik saç tarzları yapabilmeyi bilmek gerekir. Dışarıda olduğunuz zamanlar bir ekip temel makyaj malzemelerinizi yanında bulundurmanızda fayda var. Ucuz bir göz makyaj çıkarıcı ve dudakları beslemek için aromalı dudak balsamı dudaklarınıza hoş bir görünüm verir. Genç bir kız sadece birkaç kolay ipucunu uygulayarak zarif bir kadın olarak yetişebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?