• DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %0,31
 • ALTIN
  %0,75
 • BIST
  %3,14
Makyaj İpuçları 2 Dakikada Makyaj

Makyaj İpuçları 2 Dakikada Makyaj

Sabahın saat 7’sinde ben yataktan başımı kaldıramazken durakta saçı başı düzgün, full makyaj otobüs bekleyen siz sevgili kadınlar! Sizi ayakta alkışlıyoruz, harikuladesiniz.. Makyaj elbetteki bir sanat, belki bir marifet. Fakat bu vaziyet artık rutin halini aldığından, minik ipuçları ile kısa zamanda harikulade bir iş çıkarabilirsiniz. Gün içinde kasvet yaratmayacak kalıcı, kısa ve güzel bir makyaj […]

Sabahın saat 7’sinde ben yataktan başımı kaldıramazken durakta saçı başı düzgün, full makyaj otobüs bekleyen siz sevgili kadınlar! Sizi ayakta alkışlıyoruz, harikuladesiniz.. Makyaj elbetteki bir sanat, belki bir marifet. Fakat bu vaziyet artık rutin halini aldığından, minik ipuçları ile kısa zamanda harikulade bir iş çıkarabilirsiniz. Gün içinde kasvet yaratmayacak kalıcı, kısa ve güzel bir makyaj için birkaç ipucu size yeterli olacaktır. Araştırmalarımız sonucunda ehemmiyetli noktaları bulup alttaki yazımızda sunmak istedik. Mevzumuzun başlığında da anlaşıldığı gibi İki dakikada makyaj başka bir deyişle kısa surede nasıl hoş olunur gibi düşünüp tarifimizi iyi okumalısınız. Kadın ve Kadın yaşamını ilgilendiren herşeyi siz bedelli okurlarımıza sunuyoruz. Www.Kadinay.net Onurla Sunar.. 1. Fondöten Şayet fondöten kullanıyorsanız gündüzleri kozmetik sünger ile saf bir ölçüde uygulayabilirsiniz. Gece ise ölçüyü azıcık daha artırmak gerekebilir.
2. Kapatıcı Veya koyu göz altı etrafları, kirler, kırmızı kirler, ya da bozuk kılcal damarlar gibi problemleriniz var ise kapatıcı kullanarak bu gidişatın önüne geçebilirsiniz. İnce bir fırça kullanırsanız şayet bu en kolay yoldur.
3. Pudra Pudra her zaman fondötenden daha pratiktir zira daha kısa zamanda uygulanabilir. Büyük bir pudra fırçası ile transparan bir tamamlayış yapmak istiyorsanız, uygulamayı suratınıza zarifçe yapın. Sünger veya puf sizi yavaşlatır.
4. Gözler Tek bir renk kullanarak, nötr, başka bir deyişle natürel bir tonda tüm göz etrafınızın makyajını bitirebilirsiniz. Kaşlarınızı netlikle unutmayın. uygulayın, sonrasında rimel.
5. Dudaklar Öncelikle dudak boyasınızı renk tercihini yaparken suratınız ile geçimli olmasına dikkat etmelisiniz. E vitamini kapsayan bir ürün kullanmanızı öneri ediyoruz. Bir kat uygulayın ve parlaklık sizin tercihinize kalmış.
6. Allık Gün süresince hafif ve az bir tonda uygulamanız yeterli olacaktır. Gece ise daha yoğun ve renkli biçimde uygulayabilirsiniz.
7. Bitiş Son adımı bitirdiğinizde suratınıza tazeliğini daha uzun vakit gözetmesi ismine gözetici sprey uygulayabilirsiniz. Bu uygulama hoş başlayan bir günün hayal kırıklığıyla sona erme olasılığını en aza indirecektir.
İpucu: Devamlı fırça yenilemeyin ve fırçalarınızı her zaman arının. İçkili bir bez ile rahatlıkla bu operasyonu asıllaştırabilirsiniz. Natürel kıl ile yapılmış fırçaları haftada en az bir kere şampuanlamalı ve gidişatını hakimiyet etmelisiniz.  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?