• DOLAR
  %-0,01
 • EURO
  %-0,18
 • ALTIN
  %0,08
 • BIST
  %-0,49
Gençleşmek İçin Botoks Yaptırmak

Gençleşmek İçin Botoks Yaptırmak

Cildin erken ihtiyarlamasını önlemek için ünlü markaların kozmetik laboratuarlarında geliştirdiği yüksek teknolojili kremler, kadınlara uzun vadede gençliklerini geri kazandırıyor. Botoks, keşfedildiğinden beri kadınlar arasında anti-aging alanında tahtına gözetiyor. Buna karşın dünyaca ünlü kozmetik laboratuvarları da yeni kremlerin içerikleriyle alakalı yeni bulgulara devam ediyor. Bilim adamları, son yarıyılda özellikle cilt tiplerini mercek altına almış vaziyetteler. Yeni […]

Cildin erken ihtiyarlamasını önlemek için ünlü markaların kozmetik laboratuarlarında geliştirdiği yüksek teknolojili kremler, kadınlara uzun vadede gençliklerini geri kazandırıyor.
Botoks, keşfedildiğinden beri kadınlar arasında anti-aging alanında tahtına gözetiyor. Buna karşın dünyaca ünlü kozmetik laboratuvarları da yeni kremlerin içerikleriyle alakalı yeni bulgulara devam ediyor.
Bilim adamları, son yarıyılda özellikle cilt tiplerini mercek altına almış vaziyetteler. Yeni geliştirilen kremler ise cildin üç tabakayı üzerindeki ihtiyarlama bulguları mevzusunda uzmanlar. Zira erken ihtiyarlama, cildin farklı özellikteki bu üç tabakasında hakikatleşiyor.
Cildimiz epidermis, dermis ve her iki katmanı birbirine bağlayan bazal ince bir dermo-epidermal çeperden oluşuyor. İki cilt katmanı arasındaki bu çeper, hücresel alışveriş açısından büyük ehemmiyet taşıyor. Ayrıca potansiyel buruşukluk yaradılışının mesullüğü de yeniden bu çepere ait… İşte bu katman zayıfladığı an cilt de gerginliğini ve sıkılığını kaybediyor.

Cildin tipine göre oluşabilecek buruşukluklar için uzmanlar değişik kremler öneriyor. Misalin, ilk mimik buruşuklukları oluşmaya başlayan 30 yaşındaki kadın, 60 yaşındaki ve uzun vakittir derine yerleşmiş yaşlılık izlerine sahip kadından değişik bir cilt bakımına gereksinim dinler. Zira 60 yaşındaki kadının bazal çeperi zati hasar görmüştür.
Yeni metotlar nasıl çalışıyor? İşte bütün bu noktada yeni birtakım anti-aging teknikleri devreye giriyor. Bugün artık bileşiminde retinol bulunan ve hücre dağılınmasını sağlayan bakım kremleri, derin buruşuklukların rehabilitasyonunda yeterli olmuyor. Yeni metodlar daha derine iniyor. Yalnızca mimik çizgilerine değil elastikiyet kaybına karşı da tesirli olan bir kremin aynı zamanda bazal katmana kadar inmesi gerekiyor.
Bu surattan yeni bakım kremleri gerginleştirici ve sıkılaştırıcı tesirleriyle doğrudan sualin kalbine iniyor. Ciltte kolajen imali eksilmeye başladığı anda risk sinyalleri çalıyor. Bu cilt için oldukça hasarlı, zira zaman içinde cildin natürel yenileme mekanizması giderek zayıflıyor. İşte bilim adamlarının geliştirdiği teknikle bu süreç devreye giriyor. Misalin, poly-kollajen peptidleri ciltte harekete geçiyor ve bu da kollajen liflerinin yine yapılanma sürecini başlatıyor.
Cilt bariz bir biçimde pürüzsüz ve dolgun bir görünüme bürünüyor. Natürel yenileme işlevleri aktive oluyor ve erken ihtiyarlama bariz biçimde erteleniyor. Yüksek teknolojiyle üretilen anti-aging kremlerinin seneler süren muayenehane çalışmalar sonunda piyasaya sürüldükleri için bilimsel olarak faallikleri de ispatlanmış.
Anti-aging kremleri tesirli içerikleriyle ince mimik buruşukluklarını ve yaşlılık çizgilerinin yaradılışını önlüyor.
Kelebek, Nilüfer Pazvantoğlu

Yafta Cilt Bakımı buruşukluk gerdirme buruşuk kremleri Anti-aging kremlerinin yararı mimik buruşuklukları ne zaman oluşmaya başlar mimik buruşukluklarını önlemek için yapılması gerekenler erken ihtiyarlama Cildin erken ihtiyarlamasını önlemek botoks yaptırmak buruşukluğa neden olan katmanlar anti-aging buruşukluk kremleri ne zaman kullanılmalı cildin ihtiyarlamasını önlemek buruşukluklar için surat kremleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?