• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %-0,03
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,77
Göğüs Büyütmek İçin Doğal Yöntemler

Göğüs Büyütmek İçin Doğal Yöntemler

Büyük ve seksi göğüslerim olsun isteyen; ama operasyondan çekinen yada yeterli parasal olanağı olmayan kadınlar; artık herşeyin bir kolayı var: Şimdikinden azıcık daha büyük göğüsler kastediyorsanız; silikonlu sütyenler bu emele hizmet edebilecek spektrumda.. Askılı, askısız, yapıştırmalı, dikişsiz, iz yapmayan..vs. Artık tüm iç çamaşırı üreticilerinin kolleksiyonlarında gereksiniminiz olan cinste bir sütyen bulmanız muhtemel. Göğüs Geliştirmek için […]

Büyük ve seksi göğüslerim olsun isteyen; ama operasyondan çekinen yada yeterli parasal olanağı olmayan kadınlar; artık herşeyin bir kolayı var: Şimdikinden azıcık daha büyük göğüsler kastediyorsanız; silikonlu sütyenler bu emele hizmet edebilecek spektrumda.. Askılı, askısız, yapıştırmalı, dikişsiz, iz yapmayan..vs. Artık tüm iç çamaşırı üreticilerinin kolleksiyonlarında gereksiniminiz olan cinste bir sütyen bulmanız muhtemel. Göğüs Geliştirmek için Nebatsal Çözümler, haplar; Artık göğüs dokularını geliştirmek icin özel formule edilmiş natürel ve nebatsal usuller var.
Damiana: Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.
Melek otu: Kadın rahatsızlıkları en ehemmiyetli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasına tesir gösterir.

Oğul otu: Anti mikrobik özelliği vardır. Sıkıntılılık, fobi ve yara iyileşmesinde kullanılır. Adale kramplarını çözer.
Aslan kuyruğu: Çayı senelerdir kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında aktif bir rehabilitasyon olarak kullanılmaktadır.
Bostan otu: Çok daha önceki senelerde sarılık, böbrek/ mide rahatsızlıkları, migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun senelerdir kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.
Testere palmiyesi: Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat meselelerinde, kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu aktif bitki kadında da bir dizi rehabilitasyon imkânları sağlamaktadır. Meme bezlerinin büyümesine neden olur.
Yam kökü: Meksika ’da daha önceki senelerde Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu nebatı kullanıyordu. Kadınlarda hormon üretimini uyarıcı tesiri vardır ve memeleri geliştirir.
Kara hindiba: En ehemmiyetli tesiri karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan ’da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa ’da salata biçiminde harcanmaktadır. Hasarlı kimyevi ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşı natürel bir seçenek olup, hoş göğüslere sahip olmak için ideal bir usuldür. Kapsüllerinden 6 ay zamanınca günde 2 kere 3′er kapsül alınır. Tesiri artırmak için kremleriyle beraber kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta zamanla alınmalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?