• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,05
 • ALTIN
  %0,06
 • BIST
  %-0,74
Göğüsleri ve Popoyu Dikleştirici Resolution 7

Göğüsleri ve Popoyu Dikleştirici Resolution 7

Göğüsleri ve kalçayı dikleştirici özelliğe sahip olan vakumlu masaj tekniği 45 dakikalık seanslardan oluşuyor. Kilo verirken bedende oluşabilecek deformasyonların önüne geçmeyi kasteden ”Resolution 7” kullanılmadan evvel bireyin cildinin elastikiyeti ve meseleli bölgeleri tespit ediliyor. Ardından ses dalgaları ile meseleli bölgelerdeki selülit yapısı ve dolaşım harekete geçiriliyor. Aletten bedene dağılan mavi ışık sayesinde bedendeki yağlar ufalanıyor […]

Göğüsleri ve kalçayı dikleştirici özelliğe sahip olan vakumlu masaj tekniği 45 dakikalık seanslardan oluşuyor.
Kilo verirken bedende oluşabilecek deformasyonların önüne geçmeyi kasteden ”Resolution 7” kullanılmadan evvel bireyin cildinin elastikiyeti ve meseleli bölgeleri tespit ediliyor. Ardından ses dalgaları ile meseleli bölgelerdeki selülit yapısı ve dolaşım harekete geçiriliyor.

Aletten bedene dağılan mavi ışık sayesinde bedendeki yağlar ufalanıyor ve ödem sökülüyor. Ardından kırmızı ışık kanalıyla sıkılaştırma ve inceltme harekâtına geçiliyor. Vakumlu masaj kalitesindeki bu harekât sayesinde cilt, durgunlaşıp dinleniyor.
Göğüsleri ve popoyu dikleştirici özelliği olan bu alet, sadece iki seanslık bir kullanımdan sonra, bireyin bedeninde gözle görülür bir bölgesel incelme sağlıyor.
45 dakikalık seanslar biçiminde uygulanan yöntem tamamen sızısız ve acısız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?