• DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,28
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %-1,35
Kırışıklığı Önleyen Ucuz Kremler

Kırışıklığı Önleyen Ucuz Kremler

Amerika Birleşik Devletlerinde yapılan bir araştırma, pahalı buruşukluk kremlerinin ucuzlardan daha tesirli olmadığını ortaya çıkardı. “Consumer Reports” mecmuasının araştırmasında piyasadaki 19 dolarlık bir kremin, buruşuklukları eksiltmede en faal ürün olduğu saptandı. Analistler, piyasadaki kremlerin hiçbirinin yüzde besbelli farklılık yaratmadığına dikkat çektiler. 12 haftalık kullanımdan sonra, en iyi neticeyi veren ürünlerin dahi buruşuklukların derinliğini vasati yüzde […]

Amerika Birleşik Devletlerinde yapılan bir araştırma, pahalı buruşukluk kremlerinin ucuzlardan daha tesirli olmadığını ortaya çıkardı.
“Consumer Reports” mecmuasının araştırmasında piyasadaki 19 dolarlık bir kremin, buruşuklukları eksiltmede en faal ürün olduğu saptandı.
Analistler, piyasadaki kremlerin hiçbirinin yüzde besbelli farklılık yaratmadığına dikkat çektiler.
12 haftalık kullanımdan sonra, en iyi neticeyi veren ürünlerin dahi buruşuklukların derinliğini vasati yüzde 10’dan daha az oranda eksilttiği, bunun da üryan gözle eforlukla görülebilecek bir farklılık olduğu kaydolundu.

Mecmuanın bir yetkilisi, “Testler, bu ürünlerin tenin görünümünde pek az farklılık yaptığını ve ürünnam maliyetiyle verimi arasında iletişim bulunmadığını ortaya çıkardı” dedi.
Kar emeli gütmeyen Harcayıcı Birliği’nin yayınladığı ”Consumer Reports” mecmuasının araştırmasında, piyasada en çok satılan ve maliyetleri 19 dolarla 355 dolar arasında değişen ürünler teste tabi yakalandı.
Her bir krem 30-70 yaş arasındaki 17 ila 23 kadın üzerinde sınandı. Neticeler kozmetik sınama alanında uzman Avrupa’daki bir laboratuarda değerlendirildi.
Kadınlar, suratlarının bir tarafına test ürünşöhreti sürerlerken, öbür tarafına laboratuarın standart ıslatıcı kremini sürüdü. Testlerden sonra buruşukluğun derinliğini ve tenin sıkılığını tespit etmek için yüksek teknoloji ürünü optik aygıtlar kullanıldı.
Amerikalılar buruşukluk önleyici kremlere senede 1 milyar dolar tüketiyorlar.

Yafta buruşuk kremleri buruşukluk kremlerinin verimi varmıdır? ucuz buruşuk kremleri ileri yaşlardaki buruşukluklar için neler yapılabilir? ucuz buruşukluk kremleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?