• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %-0,15
 • ALTIN
  %0,11
 • BIST
  %-1,37
Göz Renginize Uygun Göz Farı

Göz Renginize Uygun Göz Farı

Göz farı kadınların bırakılmazı. Fakat her kadının bildiği gibi göz rengine, saç rengine, cilt tonuna vb. bir hayli etmene uygun göz farı kullanılmadığı sürece göz farınızın araba farından farksız olmayacağı aşikar..Kadinay.Net grubu olarak belki bir çoğunuzun bildiği, belkide yeni bileceği renk kombinasyonlarını sizinle paylaşıyoruz. Her kadın gözleriyle fark yaratmak ister, ya siz? Mavi Gözleriniz Büyülesin […]

Göz farı kadınların bırakılmazı. Fakat her kadının bildiği gibi göz rengine, saç rengine, cilt tonuna vb. bir hayli etmene uygun göz farı kullanılmadığı sürece göz farınızın araba farından farksız olmayacağı aşikar..Kadinay.Net grubu olarak belki bir çoğunuzun bildiği, belkide yeni bileceği renk kombinasyonlarını sizinle paylaşıyoruz. Her kadın gözleriyle fark yaratmak ister, ya siz? Mavi Gözleriniz Büyülesin Mavi gözlere sahipseniz şayet, göz farınız göz renginizden kesinlikle ve kesinlikle koyu tonlarda olmalıdır. Özellikle duman rengi muhteşem efektler oluşturmak istiyorsanız göz renginizden daha koyu olan göz farınızı siyah bir değişle birleştirebilirsiniz.Parlak bir bakış mı istiyorsunuz? Gümüş, turkuaz veya küpe çiçeği rengi uygulayın ve bakışınızın ışığı etrafınızı aydınlatsın.
Yeşil Gözleriniz Tabiatı Aratmasın Yeşil ya da ela renk gözleriniz mi var? Bu hoş gözleri kahverengi, derin haki rengi, kayısı, mor, erik ya da orman yeşili gibi tonlarla aydınlatmanız gerek. Ultra-Çağdaş bir görünüme de sahip olabilirsiniz, altın, kireç-yeşil, sarih yeşil veya parlak mor gölgeler kullanarak bunu muvaffak olabilirsiniz. Ela gözler için mor ve menekşe moru kullanılması gözlerinizin yeşil gibi gözükmesini sağlar.
Kahverengi Gözler İçin Tüyolar Şayet kahverengi gözleriniz varsa onları vurgulamak için özellikle bakır, bronz ve kahverengi tonlarını kullanmalısınız. Ayrıca ceylan bakışlı gözler için, bej ve haki yeşil renkler ilave edebilirsiniz. Koyu mavi, pembe veya kireç yeşil uygulayarak değişiklik yaratabilirsiniz. Netice olarak mavinin her tonları kahverengi gözlere muhteşem bir bakış sergiletir.
Diğer Renklerdeki Gözler Gözlerinize olağan bir görünüm vermek istiyorsanız laciver, kömür rengi ve gümüş renk bir ışıltı ilave edebilirsiniz. Toz mavi gölge uygulamanız kaş kemiğinizi vurgulayarak göz renginizin açılmasını sağlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?