• DOLAR
  %-0,22
 • EURO
  %-0,22
 • ALTIN
  %1,55
 • BIST
  %3,14
Kıvırcık Saçlar İçin Saç Fikirleri

Kıvırcık Saçlar İçin Saç Fikirleri

Bayanlar her zaman kıvırcık saçlarıyla ve bukleleriyle erkekleri cezbetmiştir. Bakımlı ve bukleli saçlar seneler seneyi modası geçmek öğrenmeyen değişik bir sihre sahiptir, görünen o ki öyle de kalacaktır. Düz saçlı bir kadınsanız bukleleriniz için büyük gayret göstermelisiniz fakat natürel buklelere sahipseniz onları gözetmek bu işin temelidir ve en güçüdür. Kıvırcık saçlara sahip olmak hoşluğunuza hoşluk […]

Bayanlar her zaman kıvırcık saçlarıyla ve bukleleriyle erkekleri cezbetmiştir. Bakımlı ve bukleli saçlar seneler seneyi modası geçmek öğrenmeyen değişik bir sihre sahiptir, görünen o ki öyle de kalacaktır. Düz saçlı bir kadınsanız bukleleriniz için büyük gayret göstermelisiniz fakat natürel buklelere sahipseniz onları gözetmek bu işin temelidir ve en güçüdür. Kıvırcık saçlara sahip olmak hoşluğunuza hoşluk katabilir fakat aynı zamanda size extra bir mesullük de yükler. Düz saça sahip olanlarda olduğu gibi yataktan kalkıp hemen dışarı çıkamazsınız. Kıvırcık saçlar bakım görmeye fukaradır ve ancak bu biçimde onları öbürleri tarafından kıskançlık yaratacak bir gidişata getirebilirsiniz. Www.Kadinay.Net grubu olarak kıvırcık saçlarınızın ve buklelerinizin daha güzel ve hoş görünmesi ismine birkaç ipucunu sizinle paylaşıyoruz.
Doğru Uzunlukta Yakalamalısınız Bukleler daha çok orta ve uzun saçlarda kendilerini daha iyi gösterir. Orta uzunlukta saçlarda en kısa bukle çene hattı hizasında olacak biçimde 3 tabakalı bukle uygulanması gerekir. Daha uzun saçlar için ise ilk bukleyi omuz hizasında tutarak kalan bukleler daha altta kalacak biçimde uygulanmak size en iyi görünümü kazandıracaktır.
Gevşek veya Sıkı Bukleler Seçim Edin Sıkı bukleler size çok çekici bir görünüme kazandırabilir. Davetlerde, özellikle gece kıyafetleriyle çok geçimli olan sıkı bukleler, kolay görünümün aksine size sofistike bir görünüm kazandırır. Öteki taraftan, gevşek bukleler ise suratınıza yumuşak ve tatlı bir görünüm kazandırabilir. Dağınık fakat hoş bir görünümden kormuyorsanız gevşek bukleler yaptırabilirsiniz.
Saç Örgüleri Farklı tarzlarda saç örgüleri sınayabilirsiniz. Bu biçimde gevşek buklelerinizi vurgulayabilir ve bukleleriniz suratınızı çevreleyerek size daha narin bir görünüm kazandırabilir. Ayrıca yarım şişkin saç modeline de gidebilirsiniz. Yarısını hoş tokalar veya aksesuarlarla toplayıp yarısınıda hür vazgeçerseniz bu da size harikulade natürellikte bir görünüm kazandırıp buklelerinizi sergende durur örneği göz önüne çıkaracaktır.
Dikkat Edin Her zaman iyi, besleyici bir şampuan ve saç kremi kullanın. Bu biçimde buklelerinizi daha kolay kıvırabilir ve en iyi neticeyi elde edebilirsiniz. Tüm bu tekliflerimizi dikkate alarak daha yenilikçi ve etkileyici bir görünüm kazanabilirsiniz.

Uzmanlardan Canlı Mülakat Videolu Anlatımlar
 

UzmanTV

Saç Bakımının İncelikleri

UzmanTV

Kıvırcık Saç Bakımı

 

Yafta kıvırcık saç bakımı kivircik sac modelleri kıvırcık saçlar bukleli saçlar bukle kıvırcık bukleli saç bakımı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?