• DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,28
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %-1,35
Ünlü Yıldızların Hoşluk Şikeleri

Ünlü Yıldızların Hoşluk Şikeleri

Hoşluklarıyla Ünlü olan Hollywood’un hoş yıldızları nasıl böyle hoş olduklarını, makyaj şikelerini ve hoş olma yollarını kendi anlatımlarından derlediklerimizle paylaşacağız. Kimi kadınımız Hollywood yıldızlarını gördüğünde Ah keşke ben de o kadar hoş olabilsem demiştir. Kimi onlar gibi olamam umutsuzluğunu önemsememiştir. Oysa ünlü yıldızların hoşluklarını size paylaşacağımız başlıca şikeler oluşturmakta. Biz okuduk ve şöyle yorumladık; İşin […]

Hoşluklarıyla Ünlü olan Hollywood’un hoş yıldızları nasıl böyle hoş olduklarını, makyaj şikelerini ve hoş olma yollarını kendi anlatımlarından derlediklerimizle paylaşacağız. Kimi kadınımız Hollywood yıldızlarını gördüğünde Ah keşke ben de o kadar hoş olabilsem demiştir. Kimi onlar gibi olamam umutsuzluğunu önemsememiştir. Oysa ünlü yıldızların hoşluklarını size paylaşacağımız başlıca şikeler oluşturmakta. Biz okuduk ve şöyle yorumladık; İşin gizemi cilt ve beden bakımında sonrasındaki safhada doğru makyaj imali yetiyor. Hoş kadın yoktur Bakımsız Kadın vardır lafını söyleyerek paylaşımımızdaki subjektif bakışıda öne koymuş oluyoruz. Kadın yaşamını ilgilendiren mevzular ile Www.Kadinay.Net Sizlerle. Kadına dair herşey…   İşte Size Hollywood Yıldızlarının Şikeleri   Kate Winslet Kate Winslet Güzelliği Kate Winslet Resmi Kate Winslet Güzellik Sırrı Kate Winslet: İyi bir göz kreminin yerini hiçbir şey tutamaz. Stresliyken, seyahatteyken çöken göz altlarınızın en lüzum dinlediği şey kendi lüzumuna uygun bir kremdir. Mary J. Blige Mary J. Blige Güzellik Sırrı Mary J. Blige Makyaj Tarifi Hollywood Yıldızları Mary J. Blige: Her şartta ne olursa olsun, gece suratınızı su ile arının. Susuz arınma asla suyun yerini yakalayamaz. Makyaj olsun olmasın, suratınıza su değdirmeden yatağa gitmeyin. Gwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow Güzelliği Gwyneth Paltrow Resmi Hollywood Yıldızı Gwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow: Cildi için omega 3 yağı kullanıyor. Cildime yağ sürmeyi hoşlanıyor. Lucy Liu Lucy Liu Güzelliği Lucy Liu Bakım Sırrı Hollywood yıldızı Lucy Liu Lucy Liu: Cildini canlandırmak için bir küp buzu yüzünü dolaştırıyor. Cildi anında canlandıran bu yöntem aynı zamanda taze görünümün de gizemi. America Ferrera America Ferrera Güzellik Sırrı America Ferrera Makyaj tarifi Hollywood yıldızı America Ferrera America Ferrera: Su içmeyi çoğaldırdığı günden beri cildinin, tırnaklarının ve saçlarının daha pürüzsüz ve sıhhatli göründüğünü söylüyor. Hoşluğunun gizemi olarak bol su içmesini gösteriyor. Scarlett Johansson Scarlett Johansson Güzellik Sırrı Scarlett Johansson Resmi Hollywood yıldızı Scarlett Johansson Scarlett Johansson: Suratına ışıltı ilave etmek istediği zaman, cildinin bazını mat yapıyormuş. Mat deriye parıltılı dudak boyası ya da allık sürerek dikkat çekici bir görünüm elde ediyormuş. 
Liv Tyler: Fondöteni ve allığı hafif pembe uyguladıktan sonra transparan bir toz pudrayla üstünden geçin. Sonra azıcık gülsuyu spreyi sıkın. Birkaç dakika bekleyin. Netice; şeffaf ve makyajsız gibi görünen  bakımlı bir deri. Rachel Bilson Rachel Bilson güzellik hilesi Rachel Bilson Resmi Hollywood yıldızı Rachel Bilson Rachel Bilson: Güneşte kalmış gibi natürel bir görünüm için, yanaklarına ve göz kapaklarına bronzlaştırıcı toz pudrayı hafifçe sürüyormuş. Eva Mendes Eva Mendes güzelliği Eva Mendes Resmi Hollywood yıldızı Eva Mendes Eva Mendes: Makyaj yapmak istemediğiniz günlerde günlük ıslatıcınızla ışıltılı bronzlaştırıcınızı bir damla karıştırın. Bunu suratınıza sürün, bakımlı ve parlak görünürsünüz makyaja gerek olmadan… Ellen Pompeo Ellen Pompeo cilt bakımı Ellen Pompeo Resmi Hollywood yıldızı Ellen Pompeo Ellen Pompeo: Buharlı bir göz makyajı için göz kapaklarınıza ıslatıcı sürün. Bundan sonra göz kalemi uyguladığınızda o kendiliğinden ufalayıp buharlı bir görünüm alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?