• DOLAR
  %0,17
 • EURO
  %0,38
 • ALTIN
  %0,39
 • BIST
  %-1,07
Hazal Kaya’dan Güzellik Sırları

Hazal Kaya’dan Güzellik Sırları

Hazal Kaya, hoşluğu için daha çok natürel mahsulleri seçim ediyor. Tonik olarak gül suyu kullanan Kaya, “Bu annemden bildiğim bir hoşluk tüyosu. Cildi gerçekten yumuşatıyor” diyor.Ekranların hoşlanılan dizilerinden -Aşk-ı Memnu-nun -Nihal-i Hazal Kaya, oyunculuğun yanı gizeme Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Kısmı-nde okuyor. Makyaja olan merakını anlatırken, dört yaşında aynaya bakmadan dudak boyası sürdüğünü söyleyen Kaya, […]

Hazal Kaya, hoşluğu için daha çok natürel mahsulleri seçim ediyor. Tonik olarak gül suyu kullanan Kaya, “Bu annemden bildiğim bir hoşluk tüyosu. Cildi gerçekten yumuşatıyor” diyor.
Ekranların hoşlanılan dizilerinden -Aşk-ı Memnu-nun -Nihal-i Hazal Kaya, oyunculuğun yanı gizeme Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Kısmı-nde okuyor. Makyaja olan merakını anlatırken, dört yaşında aynaya bakmadan dudak boyası sürdüğünü söyleyen Kaya, şu günlerde sarı renk farlar, turuncu saçlar ve mavi ojeler sınadığını belirterek, -Nihal-le ne kadar değişik olduklarını dikkat topluyor. Kaya, -Nihal-i ve hoşluğu için seçimlerini, InStyle mecmuasına anlattı…
-Nihal- artık gelişiyor, daha bayansı giyinmeye, makyaj yapmaya başlıyor. Daha Öncekinden sette saçımın ve makyajımın yapılması yarım saat sürerdi. Yalnızca fondöten ve azıcık allık sürülürdü. Şimdi far sürülüyor, bol maskara uygulanıyor ve hazırlanmam daha çok müddet alıyor.

Aslında -Nihal-le aynı yaştayız ve üniversite hazırlıklarını da aynı yarıyılda yaşadık. Bunun dışında pek benzediğimizi söyleyemem. Ben -Nihal- kadar hanım hanımcık değilim. Stilimiz hiç benzemiyor. Değişik renkleri sınamaktan, kendimde farklılık yapmaktan çok hoşlanıyorum.
Cildimin pakliğine çok önemsiyorum. T bölgesi yağlı ama sivilce problemi yaşamadım. -The Body Shop-un mahsulleriyle cilt bakımı yapıyorum. Haftada bir peeling de yaparım. Gül suyunu tonik yerine kullanırım. Bu annemden bildiğim bir hoşluk tüyosu. Cildi gerçekten yumuşatıyor ve canlandırıyor.
Saçlarım ne yazık ki makûs bir boya sınamasından sonra çok aşındı. Kuaföre gittiğimde bakım yapılıyor. Ben de konutta aşınmış saçlara özel bir bakım uyguluyorum.
Saçlarımda farklılık yapmayı çok hoşlanırım fakat şu an dizi sebebiyle yapamıyorum. Bana kalsa hemen gidip turuncuya boyatabilirim ki, bu çılgınlığı daha evvel yapmışlığım var. Bir ara uçlarını yeşile ve turuncuya boyamıştım.
GÜNEŞLE ARAM İYİ DEĞİL Makyajı çok beğeniyorum fakat sette devamlı makyaj yapıldığı için klasik yaşamımda yalnızca allık ve maskara kullanıyorum. Daha Öncekinden daha çok kapkara bir göz makyajı yapar ve siyah giysiler giyerdim. Ama artık renklerle oynamayı beğeniyorum. Mesela geçen gün sarı bir far aldım. Bir de pembe pantolon.
Güneşle hiç aram yok. Bebekler için özel olarak üretilen 50 koruma etmenli güneş kremleri sürüp, şemsiyenin altına saklanıyorum.
Bir parfümeriye girdiğimde hemen yeni çıkan kokulara yönelirim. Gündüz başka, gece başka bir koku seçim ediyorum.
Sabah

Yafta Cilt Bakımı cilt pakliği gül suyunun yararları gül suyunun cilde yararı var mı? cildi ıslatmak için ne yapabilirim? cilt bakımında nasihat edilen gül suyu cildi ıslatır mı?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?