• DOLAR
  %-0,11
 • EURO
  %0,17
 • ALTIN
  %0,51
 • BIST
  %-0,49
Hypoxi İle Bölgesel Zayıflama

Hypoxi İle Bölgesel Zayıflama

Avrupa’nın en ekipmanlı wellness-spa’larından Richmond Nua hoşluk kavrayışına yeni bir soluk getiriyor. Nua’nın yeni markası ‘Nua Touch’ sayesinde kısa sürede muhteşem bir görüntüye kavuşmanız mümkün.Yaza formda girmek, sağlıklı bir cilde ve bedene kavuşmak düşündüğünüz kadar güç değil. Sapanca’da sadece kuşların sesini dinleyebileceğiniz bir etrafta yenilenmeye hazır olun. Richmond Nua’da yer alan Nua Touch kısmında cildiniz […]

Avrupa’nın en ekipmanlı wellness-spa’larından Richmond Nua hoşluk kavrayışına yeni bir soluk getiriyor. Nua’nın yeni markası ‘Nua Touch’ sayesinde kısa sürede muhteşem bir görüntüye kavuşmanız mümkün.
Yaza formda girmek, sağlıklı bir cilde ve bedene kavuşmak düşündüğünüz kadar güç değil. Sapanca’da sadece kuşların sesini dinleyebileceğiniz bir etrafta yenilenmeye hazır olun. Richmond Nua’da yer alan Nua Touch kısmında cildiniz ve bedeniniz tertemiz bir görüntüye kavuşacak.
Halk arasında bölgesel zayıflama olarak öğrenilen aslında bölgesel incelme olarak belirleyebileceğimiz HYPOXI, kan dolaşımının cılız olduğu problemli bölgelerde dolaşımı çoğaldırmak ve yapılan egzersiz ile enerji lüzumu artan çizgili kasların, bu enerjiyi, dolaşımın desteklendiği problemli bölgelerdeki yağ asitlerinden almasını sağlamaktır.

HYPOXİ = Terapi ve Egzersizi Birleştiren Niyetli Beden Şekillendirme
Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını süratlendirerek egzersiz ile birleştiren, böylece daha az zamanda, daha az efor tüketerek kastedilen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlayarak bedeni şekillendiren ve çağın mucizesi olarak tarif edilen dünyanın en çok konuştuğu son derece sağlıklı ve aktif bir incelme metodudur.
Vakum ve basınç terapisine sahip dünyadaki tek sistem olan tescilli HYPOXI ‘ de yer alan aygıtlardan; Trainer L250 ; uyuyarak konforlu bir biçimde özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağları eritiyor. Trainer S 120 ; oturur pozisyonda bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağların parçalanmasını sağlıyor. Vacunaut ; özel giysiyi dayanağıyla, karın ve bel bölgesinde birikmiş yağları eritiyor. Dermoloji ; basınç ve vakum ile pürüzsüz, sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratıyor. Cilt elastikiyet kazanıyor, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanıyor.
Hypoxi sistemiyle dört günde bir beden incelin Cameron Diaz, Madonna, Elizabeth Hurley, Robbie Williams, Ralph ve Michael Schumacher gibi dünyaca ünlü starların kullandığı hypoxi’yle muhteşem bir görüntüye kavuşmak artık hayal değil.
Nua Touch’ta alacağınız dört günlük bir programla karın bölgenizdeki yağlardan kurtulabilir, daha ince ve pürüzsüz bacaklara sahip olabilirsiniz. Uzmanlar tarafından yapılacak beden ölçümlemenizin ardından başlayacak zayıflama programınız, özel bir mönüyle desteklenecek. Bedeninizin emin bölgelerine yerleşen inatçı yağlara Hypoxi’yle veda edebilir, kışın tüm aşırılıklarından uzaklaşabilir, sadece dört günde yenilenmiş olarak Nua’dan ayrılabilirsiniz.
Bikini & Shape Güneşin tüm enerjisini üzerinizde hissetmek istiyorsanız Nua Touch uzmanları sizlere bikini & shape kutusunu öneriyor. Bikini&Shape’te uygulanan bakımlarla beden sıvılarınız harekete geçecek, kısa sürede toksinlerinizden arınacaksınız.
Karayip Adaları’nda üretilen ve Hollywood yıldızlarının kullandığı Ligne St. Barth mahsulleri sizi natürel bir yolculuğa çıkaracak. Cildinizde nebatların kokusunu hissedecek, kısa sürede pürüzsüz ve sıkı bir cilde kavuşacaksınız.

Yafta Nua Touch ile balanslı zayıflama bölgesel zayıflama hypoxı ile sağlıklı zayıflayabilir miyim? incelmede son yöntem nedir? ünlülerin zayıflama yöntemleri yağlardan kurtulmanın en kolay yolu Hypoxi Nua Touch

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?