• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %-0,11
 • ALTIN
  %0,01
 • BIST
  %-0,15
Hoşluğun En Ehemmiyetli 8 Kaideyi

Hoşluğun En Ehemmiyetli 8 Kaideyi

Hoşluğun en ehemmiyetli 8 parolası Hoşluğu yalnızca pahalı makyaj malzemelerinde ve şık giysilerde aramayın. Bazı besinler, vitaminler ve mineraller açısından zengin yiyeceklerle gelen hoşluk, kalıcıdır. En az haftada bir kere bu yiyecekleri kullandığınızda, aynada asıl hoşlukla karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.CevizCeviz, cildi ıslatmak ve elastikliğini gözetmek için idealdir. E vitamini açısından zengindir. Cilt hücrelerini yeniler.MantarMantar buruşuklukların görünümünü […]

Hoşluğun en ehemmiyetli 8 parolası Hoşluğu yalnızca pahalı makyaj malzemelerinde ve şık giysilerde aramayın. Bazı besinler, vitaminler ve mineraller açısından zengin yiyeceklerle gelen hoşluk, kalıcıdır. En az haftada bir kere bu yiyecekleri kullandığınızda, aynada asıl hoşlukla karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.
Ceviz
Ceviz, cildi ıslatmak ve elastikliğini gözetmek için idealdir. E vitamini açısından zengindir. Cilt hücrelerini yeniler.
Mantar
Mantar buruşuklukların görünümünü önlemek ve taze bir deriye kavuşmanıza dayanakçı olur. Gençlik iksiri özelliğinde güçlü antioksidanlar barındırır. Hücre yenileyici maddeler taşır.
Peynir
Asıl bir kalsiyum ambarıdır. Kemikler ve dişler için bir yapı malzemesi olan peynir günde en az 25 gram tüketilmeli.
Midye
Parlak saçlar istiyorsanız ve tırnaklarınız kırılgansa kesinlikle istiridye yemelisiniz. Hücresel etkinliği müthiş bir biçimde uyarır. Çinko, yaradılışı ve dokuların gelişimi için lüzumludur. Haftada en az 10-12 midye yemelisiniz.
Kivi
C vitamini ve Beta-karoten açısından zengindir. C vitamini elastikiyet ve cilt sıkılığından mesul kolajen yapımını uyarır. Doku onarımı ve etraf kirliliğden korunma için lüzumludur. Beta-karoten, cildi güzelliştirir. Her kahvaltıda bir adet kivi yemelisiniz.
Pirinç
Kahverengi pirinç silisyum açısından zengindir. Bu madde bağ dokularının ehemmiyetli bir parçasıdır. Darı sayesinde cildin üst katmanı genç ve elastik kalır. Her gün kesinlikle pirincin çorbasını ya da pilavını yemelisiniz.
Polen
Son senelerde ‘polen’in hoşluktaki tesiri gündemde. Bileşimindeki vitamin ve mineraller başka pek çok yiyecekte bulunabilenden çok daha fazla. Organizmayı zinde yakalamak ve balanslı beslenmek için bedenin lüzumu olan yetersiz maddeleri bitirmek ve gözetmek açısından hayatsal ehemmiyet taşıyor polen.. Hoşlukta da çok ehemmiyetli rol oynuyor: Kirli ve bozuk görünümlü bir deri genellikle vücudunda zorunlu gereksinim maddeleri yetersiz olan insanların meseleyidir. Polen, ciltteki bu meselelerin üstesinden kazanç. Kanın atık maddelerden temizletilmesi başka bir deyişle arınılması neticesinde, ciltte ehemmiyetli farklılıklar olur. Polen bu vazifeyi çok iyi yapar. Sıhhatli ve parlak bir deri isteyenler, poleni her gün bir çay kaşığı yemeliler.
Ginseng
Genç ve hoş kalmak isteyen herkes bu yiyeceği kullanmalı. Bu nebat, insana dinamiklik ve enerji verir. “Natürel doping” maddesi olarak kabul edilen ginseng, hücrelerin yenilenmesini sağlar ve asap sistemini sıhhatli yapıya kavuşturur. Bedene dinamiklik ve rahatlık verir. Uykusuzluğa, bitkinliğe de iyi kazanç. Tam bu tesirleri ile kan dolaşımını da uyardığı için kumpaslı kullanımda derinin hatasız görünmesini sağlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?