• DOLAR
  %0,12
 • EURO
  %0,01
 • ALTIN
  %-0,29
 • BIST
  %1,59
Kalıcı Makyaj İle Rahatlayın

Kalıcı Makyaj İle Rahatlayın

40 yaşını geride vazgeçenler için en büyük problem, suratın sıkılığını ve diriliğini kaybetmesiyle kaşların yavaş yavaş göz kapaklarının üzerine yığılmaya başlaması.Bu yaşlardaki şahısların yapması gereken ilk iş öncelikle kaşlarını çok inceltmekten sakınmaları, burun köküne yakın kısmı muhtemel olduğunca doğal vazgeçmeleri ve biçim vermek için yalnızca kaşların uç kısımlarıyla oynamaları. Böylece gözlerinin daha çekik görünmesini sağlayabilirler.Kaşlara […]

40 yaşını geride vazgeçenler için en büyük problem, suratın sıkılığını ve diriliğini kaybetmesiyle kaşların yavaş yavaş göz kapaklarının üzerine yığılmaya başlaması.
Bu yaşlardaki şahısların yapması gereken ilk iş öncelikle kaşlarını çok inceltmekten sakınmaları, burun köküne yakın kısmı muhtemel olduğunca doğal vazgeçmeleri ve biçim vermek için yalnızca kaşların uç kısımlarıyla oynamaları. Böylece gözlerinin daha çekik görünmesini sağlayabilirler.
Kaşlara Çekik İfade Nasıl Verilir? Kaşların uca doğru olan bir-iki santimlik kısmını tamamen alabilirler. Ardından da bir kaş kalemiyle, doğal kaş çizgisinin hemen üzerine çok fazla yukarıyada olursa suni bir görünüm olabilir yeni bir hat çizmeleri. Yeni kaşlarını oluştururken dikkat etmeleri gerekense tek bir çizgi yerine minik minik değişlerle bir hayli ufak çizgiden yararlanmaları.

Kalıcı makyaj Kaşlarınız sizden senelerin ve onları hiç düşünmeden yolduğunuz günlerin acısını çıkarıyorsa, imdadınıza kalıcı makyaj yetişebilir. Kaşları küsen ve bir daha çıkmayanlar kalıcı makyajla daha kalın kaşlara sahip olabilirler. Kalıcı makyajda bir çeşit hırpalama ve takribî 1 sene süresince kalıcılığına gözetiyor. Kaşların kontürünü tanımlarken asıl yerinden azıcık daha yukarıya çizerek gözlerinize daha çekik bir ifade vermek muhtemel.
Ayrıca kaşlarınızı ve kirpiklerinizi boyatarak da daha sansasyonel görünmelerini sağlayabilirsiniz. Zira bazen kaşların yoğunluğu ve şekli hoş olduğu halde renklerinin sarih olması bilinmeyen görünmelerine neden olabiliyor. Natürel aynı şeyi kirpikleriniz için de geçerli. Üstelik kirpiklerinizi boyattıktan sonra kesintisiz bakra kullanmanıza da gerek kalmayacaktır. Bu operasyonu ayda bir-iki ayda yinelemeniz gerekebilir.

Yafta kalıcı makyaj kalıcı makyajı ne kadar vakit kullanabilirim kaşların boyatmak ne işe bereket kaş boyatma kirpik boyatma bakra kaşlara çekik ifade verilebilir mi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?