• DOLAR
  %-0,02
 • EURO
  %0,10
 • ALTIN
  %-1,84
 • BIST
  %-0,98
Olay Kremleri İle Kırışıklıkları Azaltın

Olay Kremleri İle Kırışıklıkları Azaltın

İhtiyarlamanın 7 işaretine karşı faalliği muayenehane olarak ispatlanan Vaka Total Effects tezsi, E, B3 ve B5 vitaminlerinin özel bileşimi olan tescilli VitaNiacin kapsayan eşsiz yöntemiyle cildin natürel yenilenme sürecini süratlendiriyor ve daha genç bir cilde sahip olmayı sağlıyor. P&G Beauty’nin bayanların tam güzelliklerini ortaya çıkarmaları ve ciltlerini gözetmeleri için bakım teklifleri sunan markası Vaka, Anneler […]

İhtiyarlamanın 7 işaretine karşı faalliği muayenehane olarak ispatlanan Vaka Total Effects tezsi, E, B3 ve B5 vitaminlerinin özel bileşimi olan tescilli VitaNiacin kapsayan eşsiz yöntemiyle cildin natürel yenilenme sürecini süratlendiriyor ve daha genç bir cilde sahip olmayı sağlıyor.
P&G Beauty’nin bayanların tam güzelliklerini ortaya çıkarmaları ve ciltlerini gözetmeleri için bakım teklifleri sunan markası Vaka, Anneler Günü’nde tüm bayanları gençlik yöntemine sahip Total Effects 7x Serum ile tanıştırıyor.
İhtiyarlamanın 7 işaretine karşı tesiri ispatlanmış E, B3 ve B5 vitaminlerinin özel bileşimi olan VitaNiacin’i 2 kat daha yoğun kapsayan mahsulü Vaka Total Effects Serum, ciltteki buruşuklukları ve ince çizgileri eksiltir, kir ve kılcal damarların görünümünü ortadan kaldırarak tazelik verir, cildin rengini dengeler, pürüzsüz bir görünüm sağlayarak kuru ciltleri ıslatır.

Anneler Günü’nün en güzel armağanı Vaka’den “Total Effects 7x Serum” Dermatolojik olarak test edilmiş olan Vaka’in cilt bakımında bir devrim yaratan anti-aging tezsi Total Effects Serum cildi tahriş etmeyen, sivilcelere yol açmayan ve tüm cilt tiplerine uygun yumuşak yapısıyla, bayanların güvenilir seçimi olmayı muvaffak olmuştur.
İhtiyarlamanın 7 işaretine karşı tesiri muayenehane olarak ispatlanmış olan VitaNiacin’i azami konsantrasyonda kapsayan Total Effect Serumu, ilk kullanımdan itibaren Vaka ıslatıcılı üstün ve yoğun yöntemi ile cilde ipeksi bir yumuşaklık verir.
7 adet vitamin ve mineral B3 vitamini, pro-vitamin B5, E vitamini, C vitamini, çinko oksit, sodyum ve magnezyum, VitaNiacin, buğday proteini ile üstün VAKA ıslatıcıları kapsayan Vaka Total Effects 7x Serum, cilt arınıldıktan sonra tüm surat, boyun ve dekolteye, gündüz ve gece uygulanır. En galibiyetli neticeleri elde etmek için ise Vaka Total Effects Gündüz Kremi veya Vaka Total Effects Gece Kremi ile beraber kullanılması nasihat edilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?