• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,00
 • ALTIN
  %0,04
 • BIST
  %0,68
Kuru ve Yıpranmış Saçlar

Kuru ve Yıpranmış Saçlar

Revlon Flex Shampoo Kuru ve aşınmış saçlar için özel olarak yönteme edilmiş olan Revlon Flex Şampuan,saçlarınızı içeriğindeki keratin,pro-vitamin B 5 ve ipek proteinleri sayesini ıslatır ve onarır.Joico Triage Nem Dengeleyici Şampuan Özellikle boyalı saçlar için seçim edilmesi öngörülen Joico Triage Nem Dengeleyici Şampuan,saçlarınızın gereksinimi olan nem balansının kazanılmasına takviyeci olur. Yapısında saçlara efor ve parlaklık […]

Revlon Flex Shampoo Kuru ve aşınmış saçlar için özel olarak yönteme edilmiş olan Revlon Flex Şampuan,saçlarınızı içeriğindeki keratin,pro-vitamin B 5 ve ipek proteinleri sayesini ıslatır ve onarır.
Joico Triage Nem Dengeleyici Şampuan Özellikle boyalı saçlar için seçim edilmesi öngörülen Joico Triage Nem Dengeleyici Şampuan,saçlarınızın gereksinimi olan nem balansının kazanılmasına takviyeci olur. Yapısında saçlara efor ve parlaklık katan “Tiramine Complex” vardır.

J.F. Lazartigue Treatment Cream Shampoo En kuru saçlarda bile birleşimindeki kolajen sayesinde belirgin canlılık kazandıran bu ürünşöhret kullanımı şöyle. Saçınıza uyguladıktan sonra şampuanın iyice nüfuz etmesi için 5 10 dakika bilave edilir,ondan sonra iyice durulanır. Özellikle ilerleyen yaş sebebiyle parlaklığını yitiren saçlara önerilen bir anti-aging ürünü.
Sebastian Hydration Shampoo Sebastian Raw Sensuality Hydration Shampoo,içeriğindeki zengin ıslatıcı yöntemi ile günlük kullanımda önerilen bir ürün. Saçları hırpalamadan,derin bir paklik uygular. Vanilya-portakal karışımı parfümü de parlaklığın yanı gizeme güzel bir koku katar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?